Artykuł

Konferencja prasowa po meczu Odra Opole - Stomil Olsztyn 1:2

05.03.21 22:07   em   0  

Po zakończonym spotkaniu 19. kolejki I ligi Odra Opole - Stomil Olsztyn odbyła się konferencja prasowa z udziałem trenerów obydwu drużyn.

Adam Majewski, trener Stomilu:
- Dziękuje moim piłkarzom za zwycięstwo, całemu sztabowi i wszystkim związanym z naszym zespołem. Nie było to łatwe spotkanie. Ułożyło się dla nas bardzo dobrze. Prowadziliśmy 1:0 i wydawało się, że mamy wszystko pod kontrolą. Pojawiła się niespodziewanie czerwona kartka dla Mateusza Skrzypczaka i wszystko się odwróciło. Musieliśmy się wycofać, byliśmy bardzo dobrze zorganizowani. Niewiele brakowało żebyśmy dowieźli ten wynik do przerwy, ale niestety w 45 minucie straciliśmy bramkę na 1:1. W drugiej połowie druga czerwona kartka, tym razem dla zawodnika gospodarzy i wszystko wróciło do normy. Szacunek. Ciężko się podnieść po tym jak się prowadzi 1:0 i gra się w osłabieniu. Boisko także nie pomagało. Tydzień temu przegraliśmy z GKS-em Tychy nie będąc zespołem gorszym. Dlatego cieszę się, że udało się nam wygrać na bardzo trudnym terenie.

Dietmar Brehmer, trener Odry:
- Gratuluję drużynie z Olsztyna wygranej na naszym terenie. Mecz bardzo ciekawy, emocjonujący. Niestety nie na naszą korzyść. Jestem bardzo zadowolony z pierwszej połowy, z pracy zespołu, z determinacji, z reakcji po przegranym meczu z ŁKS-em. Zdarzyła się nam przypadkowa bramka i takie rzeczy się zdarzają w piłce nożnej. Dążyliśmy do wygrania tego meczu, strzeliliśmy bramkę w ważnym momencie. Wydawało się, że w dobrym momencie. Schodziliśmy do szatni doprowadzając do wyrównania. W drugiej połowie zła reakcja mojego zespołu. W meczu z ŁKS-em przespaliśmy 30 minut, a w tym meczu zagraliśmy dobrą 1 połowę, a w drugiej połowie uznaliśmy to za pewnik, że jesteśmy lepsi i wygramy. Otóż nie! Przeciwnik postawił nam bardzo wysoko poprzeczkę. Nic nie ujmując Stomilowi, bo zagrał bardzo dobry mecz, ale w dużej mierze porażka wynikała z tego, że mieliśmy pogląd na mecz. Grając 11 na 11 oddaliśmy inicjatywę przeciwnikom. Wiadomo jaki był kluczowy moment w meczu i pewien ciąg wydarzeń był niekorzystny dla nas (czerwona kartka dla Piotra Żemło - red.).

Więcej informacji o meczu:

Zobacz także:

Tagi: Stomil Olsztyn, Odra Opole, konferencja prasowa, I liga, Adam Majewski, Dietmar Brehmer, wypowiedź po meczu, komentarz po meczuKomentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!