Artykuł

"Rozmówki biało-niebieskie" po meczu Odra Opole - Stomil Olsztyn 1:2. POSŁUCHAJ!

09.03.21 21:49   em   3  

Stomil rozegrał drugie tegoroczne spotkanie i pierwszy mecz wyjazdowy. O zwycięstwie w Opolu, o kolejnym meczu z ŁKS-em Łódź oraz o tym co piszczy w biało-niebieskiej trawie Krzysztof Betkier rozmawiał z Piotrem Gajewskim.

Zapraszamy do odsłuchu 14 w tym sezonie odsłony "Rozmówek biało-niebieskich".

Więcej informacji o meczu:

Zobacz także:

Tagi: Stomil Olsztyn, Odra Opole, I liga, Rozmówki biało-niebieskieKomentarze

  1. 10.03.21 21:24 Zenek Tonieten

    Kuświk? Niestety raczej już nie pogra wiosną… Szczutowski się rozstrzelał i coś czuje, że będzie trafiał na mecz. Szczutowski napastnik nr 3? A kto 2? Bo wiadomo, że Kuświk nr 1, co mocno podkreślał Lech w jednym z wywiadów. Malkotenctwo to życiowa pasja niektórych osób, nie ma co się dziwić. Pochwalić za coś to grzech, nie wypada… a już cieszyć się ze zwycięstwa to masakra, jak tak można? Bo przecież zaraz balonik się napompuje… Oby z ŁKS-em udało się ugrać punkt, to będzie bardzo dobrze. Myślę, że łodzianie odetchnęli po odejściu Stawowego… którego kiedyś Stomil pyknął w Ostródzie 3:0 (Cracovia). Tecław podczas okresu przygotowawczego cały czas grał na obronie, to teraz na środek? Hmmm, no myślę, że zagra Ogrodowski.

  2. 10.03.21 14:15 waldi812

    Odnośnie braku euforii po zwycięstwach, myślę ze to kwestia związana z zachowaniem Michała Brańskiego, zupełnie niepotrzebnie rozbudził emocje, opowiadał dyrdymały i plótł andorny o wielkim ataku na ekstraklasę, a teraz mamy środek tabeli bez większych perspektyw na coś więcej, do tego brak perspektyw większego wsparcia ze strony miasta w najbliższym czasie, przepalone pieniądze na prezesurę Wojciecha z warzywniaka i co równie istotne, brak jakichkolwiek komunikatów ze strony właściciela odnośnie tego, jak widzi dalsze funkcjonwanie klubu i jakie będzie realne wsparcie z jego strony. To powoduje, że doraźne zwycięstwa nie powodują radości z uwagi na brak jasnej i klarownej , ale realnej wizji jutra.

  3. 10.03.21 13:09 DJKS

    Bardzo dużo kostek cukru wrzuciliście do tej herbaty... Zobaczymy co będzie po najbliższych dwóch kolejkach...

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!