Artykuł

"Rozgrzewka" przed meczem Odra Opole - Stomil Olsztyn. POSŁUCHAJ!

04.03.21 23:28   em   5  

Stomil Olsztyn w piątek (5 marca) zagra na wyjeździe z Odrą Opole. Przed meczem nagraliśmy nasz program #LIVE - "Rozgrzewka".

Na początku rozmawialiśmy jednak o meczu Centralnej Ligi Juniorów U-17 Stomil Olsztyn - MKS Polonia Warszawa. Naszym gościem był kierownik drużyny - Marek Brdak.

W drugiej części programu dyskutowaliśmy o przewidywaniach w meczu 19. kolejki I ligi: Odra Opole - Stomil Olsztyn.

 

Więcej informacji o meczu:

Zobacz także:

Tagi: Stomil Olsztyn, Odra Opole, I liga, Rozgrzewka, Marek Brdak, Stomil Olsztyn - juniorzy, Centralna Liga Juniorów, Stomil Olsztyn - CLJ U-17, Stomil Olsztyn - rocznik 2004Komentarze

 1. 05.03.21 17:47 Jerzy Makiel

  Oczywiście że cieszę się z naszego zwycięstwa .Może będzie dobrze i dalej będą dobrze grać i wygrywać A propos polityki to sprawa polityczna kojarzy mi się z politykami. A pisałem o PIS bo co zrobi to spiepszy.To był taki wtręt. Carolina coraz lepszy.

 2. 05.03.21 15:56 Emilozo

  Boisko jest szkoły czyli miejskie. Za brak remontu odpowiada miasto, ratusz, jak to nazwiesz. Bida z nędzą w skarbcu, czyli sprawa polityczna-miejska-ratuszowa :) Co ma do tego PiS? Uspokój się Jerzy, ciesz się z wygranej :) ps. dobrze, że zagrał Carolina, zwracam honor.

 3. 05.03.21 15:08 Jerzy Makiel

  Musisz się człowieku opamiętaćwiadomo że nie klubowa bo boisko nie klubu, Właściciel odpowiada za jego stan. Nie mieszaj tam remontu murawy z polityką. Czyżby PIS był winien,

 4. 05.03.21 10:36 Emilozo

  Oczywiście, że remont sprawa polityczna :) A jaka? Klubowa? :) Właśnie dlatego nie rozgrzebywaliśmy tego tematu w tym programie, bo to nie był czas i miejsce.

 5. 05.03.21 08:29 Jerzy Makiel

  Wszystko fsjnie .tylko twierdzenie że remont boiska w Dajtkach że to sprawa polityczna to chyba lapsus lub niepotrzebne podsycanie tematu.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!