Artykuł

Adam Majewski: Odra Opole gra podobnie jak GKS Tychy

04.03.21 10:46   em   3  

Stomil Olsztyn w piątek (5 marca) zagra na wyjeździe z Odrą Opole. Przed wyjazdem na to spotkanie odbyła sie konferencja prasowa przed meczem podczas której wypowiedział się trener Stomilu Olsztyn - Adam Majewski.

- Czeka nas bardzo daleka podróż - powiedział na początku Adam Majewski. - Będzie to trudne spotkanie. Drużyna Odry ma bardzo silny i stabilny skład patrząc na rozgrywki pierwszoligowe. Jest podobnie skonstruowana do drużyny GKS-u Tychy. To spotkanie będzie bardzo podobne do tego, które odbyliśmy kilka dni temu. Sposób gry Odry jest bardzo podobny do tego co grał GKS. Jesteśmy na to przygotowani, zobaczymy tylko jaki będzie stan murawy, bo jak wiemy warunki atmosferyczne są bardzo trudne.

I dodaje: - Wcześniej nie mieliśmy możliwości gry i treningu na naturalnej nawierzchni. Teraz nadrabiamy czas, cieszymy się, że mamy taką możliwość. Oczywiście boisko nie jest idealne, ale zawsze to naturalne. Dzięki temu nasza dyspozycji z każdym dniem będzie lepsza.

Mecz odbędzie się w piątek o godz. 14. Odra Opole w następnym tygodniu gra zaległe spotkanie i dlatego mecz ze Stomilem rozegra w piątek. - My nie mamy na to wpływu - zaznacza Adam Majewski. - Jedziemy z nastawieniem zdobycia trzech punktów. Szanujemy przeciwnika. Wiemy jakie my mamy mankamenty, jakie mamy zalety. W każdym meczu walczymy o wygraną, to że przegraliśmy tydzień temu, to o niczym nie świadczy. Nie ma żadnej paniki w naszych szeregach. Mamy trudny terminarz. Zdajemy sobie z tego sprawę, ale jesteśmy na to przygotowani i walczymy o jak największą zdobycz punktową we wszystkich spotkaniach ligowych.

Więcej informacji o meczu:

Zobacz także:

Tagi: Stomil Olsztyn, Adam Majewski, Odra Opole, I liga, konferencja prasowa, wypowiedź przed meczemKomentarze

  1. 04.03.21 20:21 zjs

    Trener rozgryzł przeciwnika. Powiało optymizmem...trenera.

  2. 04.03.21 19:53 Pawlik

    A co wiatr bedzie czy co ze warunki trudne? Moze pomysli trener o dymisji jesli taka Odra to dla pana Legia,

  3. 04.03.21 10:50 arek0311

    Podobnie grają to i pewnie wynik będzie podobny

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!