95' Koniec meczu.
94' Kolejna "patelnia", tym razem Tomczyk marnuje setkę. 56
93' Michalski sam na sam z Bąkowskim, nie wykorzystał tej akcji. 56
91' Doliczone 4 minuty.
91' Rzut rożny dla drużyny Widzewa, strzał obok bramki Bąkowskiego. 56

Artykuł

Konferencja prasowa po meczu Widzew Łódź - Stomil Olsztyn 2:0

22.08.21 09:01   em   1  

Stomil Olsztyn przegrał 0:2 w Łodzi z miejscowym Widzewem. Po spotkaniu wypowiedzieli się trenerzy obydwu zespołów.

Adrian Stawski, trener Stomilu:
- Nie jesteśmy zadowoleni z tego meczu, bo wynik jest dla nas niekorzystny. To piąta porażka z rzędu i to nie jest komfortowa sytuacja. Straciliśmy bramkę w kuriozalny sposób, a wiadomo, że gdy straci się gola na Widzewie, to nie jest łatwo odrobić straty, aczkolwiek mieliśmy swoje sytuacje. Obraz naszej gry się mocno zmienił po czerwonej kartce Karola Żwira. Gdybyśmy grali jedenastu na jedenastu, to moglibyśmy pokusić się o coś więcej niż tylko przegraną. Nie jest dzisiaj łatwo mówić, że dalej budujemy, czekamy i tak dalej. Przede wszystkim potrzeba nam wiary w ten zespół, a ja w niego wierzę. Terminarz nas nie rozpieszcza, ponieważ gramy z najlepszymi zespołami tej ligi. To nie są łatwe spotkania, zwłaszcza mając nową drużyną. Każdy by chciał, żeby to inaczej wyglądało, ale tak niestety nie jest. Kontynuujemy naszą pracę, szukamy punktów w kolejnych spotkaniach.

Janusz Niedźwiedź, trener Widzew:
- To był dla nas trudny tydzień. Graliśmy w niedzielę, we wtorek jechaliśmy do Gdyni, w której graliśmy w środę, później wróciliśmy bardzo późno w nocy, a dzisiaj mieliśmy kolejne spotkanie. Zacznę od zmartwień, bo nigdy nie lubię, gdy moi piłkarze łapią urazy. Mam tu na myśli Tetteha i Zielińskiego. Czy będzie to coś poważnego, okaże się po badaniach, które będą w poniedziałek lub wtorek. Jeżeli chodzi o sam mecz, to nie wykazaliśmy się w nim skutecznością. Mogliśmy i powinniśmy zdobyć dużo więcej bramek. Cieszymy się oczywiście z trzech punktów, cieszą nad zmiany, które ożywiły grę oraz dali pozytywny bodziec zespołowi. To spotkanie od początku układało się dla nas dobrze, po raz kolejny świetnie w nie weszliśmy. Później Stomil doszedł do głosu, ale cały czas większa kontrola nad piłką była z naszej strony. Nie czuliśmy większego zagrożenia ze strony rywali. Teraz musimy odpocząć po tym tygodniu, dlatego zawodnicy dostaną zasłużone wolny. My też chwilę odpoczniemy, jednak za chwilę musimy zakasać rękawy, ponieważ niedługo czeka nas znowu sporo pracy. Chcemy, żeby nasza gra wyglądała jeszcze lepiej, chcemy robić kroki do przodu i się rozwijać.

Więcej informacji o meczu:

Zobacz także:

Tagi: Stomil Olsztyn, Widzew Łódź, Adrian Stawski, Janusz Niedźwiedź, konferencja prasowa, I liga, komentarz po meczu, wypowiedź po meczuKomentarze

  1. 22.08.21 16:02 czeliniak

    "mieliśmy swoje sytuacje" Trenerze kurwa litości, o jakich sytuacjach ty mówisz? Z którego meczu? Gracie taki piach, że oczy krwawią, wierz dalej w drużynę, ja już nie wierzę i to nie twoja wina, że masz miernoty do dyspozycji.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!