90+4' Koniec! Trzy punkty nasze!
90+3' Tomasz Bzdęga, żółta kartka.
90+2' Piotr Darmochwał opuszcza boisko, Piotr Głowacki w jego miejsce.
90' 4 minuty do końca meczu.
81' 10 minut do końca, boisko opuszcza Dawid Sołdecki, w jego miejsce Emil Drozdowicz.

Radość Grzegorza Lecha po bramce na 2:0, fot. Emil Marecki

Lech: Bramki strzeliliśmy po bardzo ładnych akcjach

17.04.14 22:48   em   0

Po meczu Stomil Olsztyn - Termalica Bruk-Bet Nieciecza wypowiedział się Grzegorz Lech, strzelec bramki na 2:0 w meczu.

Nie czuliśmy presji przed tym meczem. Wiedzieliśmy, że musimy zagrać dobry mecz. W poprzednich spotkaniach brakowało nam jakości. Popracowaliśmy nad tym na treningach. Bramki w pierwszej połowie strzeliliśmy po bardzo ładnych akcjach. Nie Tak to wyglądało, że słabiej zaczęliśmy drugą połowę, ale to tak świadomie. Nie chcieliśmy doprowadzić do straty bramki. Już w pierwszej połowie sędzia podyktował rzut karny. Nie chce się wypowiadać czy słusznie, czy nie. Dobrze, że mamy Piotrka Skibę i takie sytuacje broni.

Tagi: Stomil Olsztyn, Grzegorz Lech, Termalica Bruk-Bet Nieciecza, I liga, wypowiedź, rozmowa