90+4' Koniec! Trzy punkty nasze!
90+3' Tomasz Bzdęga, żółta kartka.
90+2' Piotr Darmochwał opuszcza boisko, Piotr Głowacki w jego miejsce.
90' 4 minuty do końca meczu.
81' 10 minut do końca, boisko opuszcza Dawid Sołdecki, w jego miejsce Emil Drozdowicz.

Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. google.com

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. google.com

(S)krytym okiem po meczu Stomil - Termalica

18.04.14 00:00   kyn   6  

W górę serca OKS wygrał mecz! Ulżyło mi. Dzisiejszy mecz był decydujący, trzeba go było wygrać. Nieważne jak, nieważne w jakim stylu, ważne, że w sieci i że dla nas.

Paradoksalnie, na meczu nie byłem. Niestety zmogła mnie choroba: angina, która atakuje mnie jakoś tak regularnie na wiosnę lub jesienią.

Relację z meczu słuchałem w radiu. Zazdrosnym okiem patrzyłem jak kibice wchodzą na stadion, który widzę z okna. Opatulony, oszołomiony z lekka gorączką. I tu od razu wspomnienie mnie naszło. Gdzie te czasy gdy transmisje radiowe z meczów Stomilu były całe, nie przerywane innymi programami, gdy człowiek był w pracy i słuchał zażarcie transmisji. Ale nic to. Kumple pomogli, stosowne smsy nadsyłali, jakoś ten mecz przebolałem.

Najpierw pomyślałem, dobra na meczu nie byłem, pisać nie będę. Ale potem powiedziałem sobie, że właśnie napiszę choć zdań kilka. Moje oko po prostu dziś bardziej się (S)kryło.

A słowo się rzekło, więc kobyłka u płotu, jak mówi stare polskie przysłowie.Nie napiszę dziś smaczków, zasłyszanych tekstów. Podobno i kryta przejęła się ciut moimi felietonami i kibicowała. Cieszyłem się z goli Piotra Darmochwała i Grzesia Lecha, cieszyłem się gdy "Bubu" wyciągnął karnego. Bramki obejrzę na Orange Sport. Najbliższych kilka dni spędzę w dobrym nastroju, mimo choróbska, mimo świąt w łóżku, bo Stomil wygrał, zrobił ten kroczek ku utrzymaniu. Jeden jakże ważny. Przed nami następne. Mam w sobie wiarę, że równie skuteczne co dzisiejszy. Powtórze, nieważne jak, nieważne czym, byle do przodu.

I z tym jakże optymistycznym akcentem, skończę dzisiejszy felieton. Z serdecznym Stomilowskim pozdrowieniem życzę wszystkim Wesołych Świąt!

ps. Cieszę się bardzo z dobrej postawy Janka Bucholca. BRAWO!

Więcej informacji o meczu:

Tagi: (S)krytym okiem, Stomil Olsztyn, Termalica Bruk-Bet Nieciecza, I liga


Komentarze

 1. 18.04.14 22:31 NAGÓRKI

  A właśnie, że nie są , bo po artykułach Kynia widać wyraźnie, że kryta zdecydowanie bardziej się udziela . Może nie ma to związku z tym,że zaczął się pojawiać felieton jednak może zastanawiać ten akt zwiększonego dopingu na krytej :) PS. Jak uda się ogarnąć Tobie Kyniu temat słyszalnego lets go Stomil to dla mnie będzie to kandydat nr 1 w corocznym plebiscycie np dwadozera.pl - wydarzenie roku :) Pozdrawiam i Wesołych Świąt wszystkim Stomilowcom !

 2. 18.04.14 16:28 Joe Black

  Szkoda, że dzisiaj opisane są audycje radiowe i walka z chorobą. Mam wrażenie, że bez związku z "(S)krytym okiem". Co innego jakbyś opisał czy słyszałeś w radio doping z krytej, jakieś okrzyki itp. Wesołych

 3. 18.04.14 14:45 maniek86

  Trochę słowa o tym, że kryta kibicuje po Twoich felietonach są takie "na wyrost"

 4. 18.04.14 12:54 henio

  Dobra robota, przyjemnie się to czyta! Tylko zgól tego wąsa!

 5. 18.04.14 01:30 knicks

  Fajnie się to czyta, zdrowia

 6. 18.04.14 00:25 A.

  Zdrówka Kyniu, pzdr.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!