Artykuł

Dawid Mieczkowski, fot. Artur Szczepański

Dawid Mieczkowski, fot. Artur Szczepański

Mieczkowski: Mróz mi mocno nie doskwierał

25.01.14 14:46   em   0  

Po sparingu Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn rozmawialiśmy z Dawidem Mieczkowskim, bramkarzem olsztyńskiego zespołu.

Jako jedyny grałeś dzisiaj pełnie 90 minut. Jak wytrzymałeś na tym mrozie?
- Mróz mi tak naprawdę mocno nie doskwierał. Od rana świeci słońce i zimno nie jest tak mocno odczuwalne. Jednak warunki do grania mieliśmy trudne. Boisko nie było oblodzone, ale zalegały w niektórych miejscach grudki lodu. Piłka się trochę dziwnie odbijała.

Jak ocenisz przebieg spotkania?
- W pierwszej połowie kontrolowaliśmy mecz. Na początku drugiej połowy stworzyliśmy sobie bardzo dużo sytuacji. Powinno być spokojnie 3:0. Potem wkradło się za dużo nerwowości w naszej grze i straciliśmy dwie bramki. Jedną z bramek biorę na siebie. Byłem trochę przysłonięty, ale zawodnik Chrobrego strzelał z tak dalekiej odległości, że spokojnie powinienem to złapać. Dobrze, że potem Grzesiek Lech wyrównał z karnego. Gdybyśmy na początku strzelili bramkę wynik mógłby być zupełnie inny.

Jak będziecie trenować przez najbliższe dni?
- Trenujemy dwa razy dziennie, a wieczorem jest odnowa. Nie wiem jak będzie z porannym treningiem biegowym. Dzisiaj (sobota - red.) było minus osiemnaście. Wszystko trener podaje nam na bieżąco. Wszystko ze względu na warunki pogodowe jakie teraz panują.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Dawid Mieczkowski, rozmowa, Rozmowa po meczu, Chrobry Głogów, Jarocin, obóz przygotowawczyKomentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!