ż Łukasz Młynarski
ż Piotr Karwan
kartki Janusz Bucholc ż
Arkadiusz Koprucki ż
Bramki Motor Lublin: Mateusz Oszust - Sebastian Pyda, Dawid Ptaszyński, Piotr Karwan, Radosław Kursa - Piotr Prędota, Batata (67 Rafał Niżnik), Marcin Popławski, Damian Szpak (89 Michał Górniak) - Ihor Mihałewśkyj, Daniel Koczon (77 Łukasz Młynarski).
Stomil Olsztyn: Piotr Skiba - Janusz Bucholc, Paweł Baranowski, Arkadiusz Koprucki, Igor Biedrzycki (90 Piotr Łysiak) - Tomasz Strzelec (89 Bartosz Szaraniec), Robert Tunkiewicz, Łukasz Jegliński, Dominik Kun, Łukasz Suchocki - Paweł Łukasik (88 Michał Świderski).
Szczegóły sędziował: Sebastian Załęski (Ostrołęka).
Mecz bez udziału publiczności.

Piłkarze Stomilu Olsztyn odnieśli bardzo cenne zwycięstwo w Lublinie. Podopieczni Zbigniewa Kaczmarka pokonali bezpośredniego rywala w walce o awans do I ligi. Stomil ma teraz dziesięć (!) punktów przewagi nad trzecim w tabeli Motorem.

Zwycięstwo skromne. Piłkarze Stomilu Olsztyn strzelili tylko jedną bramkę. Z rzutu karnego celnie trafił Paweł Łukasik, który sam wywalczył "jedenastkę".

- Na pewno zwycięstwo nie przyszło nam łatwo – mówi Zbigniew Kaczmarek, trener Stomilu. I dodaje: - Spodziewaliśmy się jednak trudnego spotkania z doświadczonym zespołem, w którym wielu zawodników ma za sobą nawet występy na poziomie Ekstraklasy. Zespól sprostał jednak zadaniu. Byliśmy rzeczywiście zespołem lepszym i zasłużenie wygraliśmy, choć sytuacje były w tym meczu z dwóch stron.

Mini-relacja live:

90+4' - Koniec meczu! Zwycięstwo!

90+1' - Piotr Łysiak wszedł za Igora Biedrzyckiego.

90' - Cztery minuty do końca meczu.

89' - Michał Górniak wszedł za Damiana Szpaka. Bartosz Szaraniec wszedł za Tomasza Strzelca.

88' - Michał Świderski wchodzi za Pawła Łukasika.

82' - Żółta kartka dla Piotra Karwana.

80' - Żółtra kartka dla Młynarskiego.

77' - Łukasz Młynarski wszedł za Daniela Koczona.

67' - Rafłą Niżnik wszedł za Batatę.

60' - GOOL! Stomil prowadzi 1:0! Paweł Łukasik z karnego!

46' - Początek drugiej połowy.

45+1' - Koniec pierwszyej połowy.

38' - Żółta kartka dla Arkadiusza Kopruckiego.

5' - Żółta kartka dla Janusza Bucholca. Było to czwarte upomnienie zawodnika w tym sezonie. Kapitan Stomilu nie zagra w meczu z Resovią.

1' - Początek meczu.

Piłkarzy Stomilu Olsztyn w niedzielę czeka kolejne ligowe spotkanie. Tym razem "biało-niebiescy" zagrają w Lublinie z Motorem. Mecz odbędzie się bez udziału publiczności i rozpocznie się o godzinie 15:00.

Z drużyną na Lubelszczyznę nie pojadą w dalszym ciągu kontuzjowani Krzysztof Filipek i Paweł Głowacki. - Zawodnicy muszą zbierać siły, rehabilitować się, wierzę, że w przyszłym tygodniu rozpoczną normalne treningi z drużyną - mówi trener Zbigniew Kaczmarek.

Szkoleniowiec "biało-niebieskich" ponadto będzie miał do dyspozycji wszystkich swoich zawodników. Zmian w podstawowej jedenastce w porównaniu z meczem z Jeziorakiem być nie powinno. - Nie chcę zdradzać kto zagra w Lublinie. Jedno jest jednak pewne morale mojego zespołu wzrosły, co mnie bardzo cieszy. Czeka nas ciężkie spotkanie, ale wierzę w swój zespół. Jedziemy tylko i wyłącznie po zwycięstwo - dodaje trener.

Motor do tej pory rozegrał wiosną jedno spotkanie. W poprzedniej kolejce lublinianie ulegli w Suwałkach Wigrom 1:2 (bramkę strzelił Ihor Mihałewśkyj). W meczu ze Stomilem trener Modest Boguszewski nie będzie mógł skorzystać z usług Damiana Falisiewicza, którego z gry eliminuje czerwona kartka.

Tak zagrają? Skiba - Bucholc, Baranowski, Koprucki, Stefanowicz - D.Kun, Tunkiewicz, Jegliński, Łysiak, Suchocki - Łukasik.