Artykuł

Shun Shibata w meczu przeciwko Górnikowi Polkowice. Fot. Łukasz Kozłowski

Shun Shibata w meczu przeciwko Górnikowi Polkowice. Fot. Łukasz Kozłowski

Oceniamy piłkarzy Stomilu po porażce 0:4 z Górnikiem Polkowice

23.03.22 20:16   kot   1  

Kontynuujemy nasze oceny zawodników Stomilu po rozegranych meczach. Na ich podstawie będziemy wybierać piłkarza miesiąca, piłkarza rundy i piłkarza sezonu. Najwyższą notę w meczu z GKS-em Jastrzębie otrzymał Shun Shibata.

Oceniali: Krzysztof Betkier, Karol Dempich, Łukasz Kotowski, Emil Marecki i Andrzej Ukleja.Średnie noty za mecz z Górnikiem Polkowice:
Kacper Tobiasz 1.8
Karol Żwir 1.8
Jonathan Simba Bwanga 1.0
Kevin Lafrance 1.0
Jonatan Straus 1.2
Krzysztof Toporkiewicz 1.4
Tomasz Tymosiak 1.2
Jakub Kisiel 1.4
Hubert Sobol 1.0
Łukasz Moneta 1.6
Patryk Mikita 1.4
Wojciech Reiman 1.0
Filip Wójcik 1.6
Beniamin Czajka 1.2
Shun Shibata 2.3*

Adrian Stawski 1.0

 

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Kacper Tobiasz, Górnik Polkowice, Oceniamy piłkarzy Stomilu, I ligaKomentarze

  1. 23.03.22 21:31 TorroRosso

    Myślicie że taki Lafrance który dołączył do zespołu kilka meczy wcześniej , już tak wsiąkł w nasze bagienko i grał przeciw trenerowi - nie wierzę , czy wstępując do naszej drużyny jakaś tajemna moc zabiera mu talent - bo karierę ma naprawdę imponującą . Czy trener stawiając go na pozycji obrońcy , źle zdecydował strategicznie i nie wykorzystał jego potencjału - no wiadomo że bzdet . Dziwne jest to wszystko.? Bo czytając wywiad Stawskiego w katowickim dzienniku "SPORT" widzę człowieka który był zaangażowany w pracę , lubił to ? . Oczywiście narzekał na brak możliwości wyborów , brak pieniędzy , i kibiców że wymądrzaj się, lecz pamiętamy że sam mówił że charakter i walka jest podstawą , i innego stylu nie widzi . Więc powtarzam 3 no 4 piłkarzy w danym meczu może zjechać poniżej 2 punktów , no niech 5- ciu , ale CAŁA DRUŻYNA !!!! . Nadmieniam że graliśmy u siebie dwa mecze !!!! I taka postawa była zachowana . Wszystko to jest irracjonalne

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!