92' Koniec meczu. Stomil wygrał sparing ze Świtem.
90' Waldemar Gancarczyk z rzutu wolnego wysoko ponad bramką 1
68' Zawodnik Świtu strzelał z 16 metrów i piękną paradą popisał się testowany bramkarz, wybijając piłkę na rzut rożny. 263
65' Huffel popisał się indywidualna akcją , przebiegł 40 metrów. Asekurowany przez rywala nie mógł podać do Hiinokio , zdecydował się na strzał, ale nie miał już siły na precyzyjne uderzenie. 1
63' Huffel popisał się indywidualna akcją , przebiegł 40 metrów. Asekurowany przez rywala nie mógł podać do Hiinokio , zdecydował się na strzał, ale nie miał już siły na precyzyjne uderzenie. 1

Artykuł

Maciej Pałaszewski, fot. Łukasz Kozłowski

Maciej Pałaszewski, fot. Łukasz Kozłowski

Pałaszewski: Drużyna bardzo dobrze pracuje

01.02.20 16:58   em   0  

Stomil Olsztyn wygrał 3:1 ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. W pierwszej połowie przez 45. minut grał Maciej Pałaszewski. Po meczu poprosiliśmy zawodnika o krótki komentarz.

Jak ocenisz ten sparing?
- Był to dla nas fajny sprawdzian. Ważne, że udało się go wygrać. To jednak nie jest najważniejsze, bo najbardziej byliśmy skupieniu na realizowaniu założeń w tym spotkaniu. Na tym etapie przygotowań ciężko jeszcze o większe spostrzeżenia i wnioski.

Jesteście w połowie przygotowań. Jak podsumujesz ten okres?
- Drużyna bardzo dobrze pracuje. Wydaje mi się, że idzie to wszystko w dobrym kierunku. Czujemy się dobrze. Do pierwszego meczu z Odrą Opole jeszcze miesiąc. Trenujemy, trenujemy i trenujemy. Tak to teraz wygląda (śmiech - red.).

A już niedługo przed wami kolejny obóz przygotowawczy.
- Cieszy nas to, że tam wejdziemy na naturalną nawierzchnię. To jest mega atut tego zgrupowania. Cieszymy się, że w okresie przygotowawczym możemy wyjechać na dwa obozy przygotowawcze. Nie możemy się też doczekać pierwszego ligowego spotkania.

Gdzieś w głowie już się pojawia Odra Opole?
- Jeszcze jest za wcześnie. Stopniowo się przygotowujemy do tego meczu. Na ten moment ciężko, żeby żyć tym meczem. Mamy miesiąc, żeby się dobrze przygotować na inaugurację rundy.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Maciej Pałaszewski, sparing, Rozmowa po meczu, Świt Nowy Dwór MazowieckiKomentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!