Pewne zwycięstwo i OKS w kolejnej rundzie PP!

Olsztyn - Stadion Stomilu - 22 września 2010 r. godz. 16:00

22.09.10 17:47   em, zic   33

Skutecznie w ataku w pierwszej, pewnie w obronie w drugiej połowie. Dwie bramki OKS i zwycięstwo 2:0 powoduje, że olsztynianie zagrają w kolejnej rundzie Pucharu Polski.

Mecz bardzo dobrze rozpoczęli olsztynianie. Pewnie grający OKS szybko narzucił Odrze swój styl gry i już w 6 minucie gry Łukasz Tumicz wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Kolejne bardzo dobre ataki przyniosły podwyższenie wyniku, w 27. minucie po błędzie bramkarza gości sytuację bramkową pewnie wykorzystał Radosław Stefanowicz. I choć były ku temu sytacje więcej bramek w tej połowie, a jak się później okazało - i w meczu, nie padło.

W drugiej połowie Olsztynainie nastawili się na obronę wyniku i grę z kontry. Mimo usilnych starań Odra nie potrafiła znaleźć drogi do bramki pewnie bronionej przez Rafała Gikiewicza.

Sokół Sokółka, Bałtyk Gdynia, Warta Poznań i Odra Wodzisław dzięki OKS poza Pucharem Polski. Kto następny?

1. 24.09.10 20:47 Radziaa

A co z Aziewiczem dzieje sie ??

2. 24.09.10 17:39 Pivek

edek przechodzi rekonwalescencje po wczorajszych wojażach w qsc

3. 24.09.10 13:14 Radziaa

Eduardo Ile jeszcze nie będzie grać.? A i co z Aziewiczem jest ??

4. 24.09.10 12:51 olimpijczyk

nie długo mecz w Elblągu ciekawe jak tam zaprezentuje się wasza drużyna

5. 23.09.10 20:58 PeTi

Ja bym chciał Legie i najlepiej jak zagramy w srode (28 paz) :P

6. 23.09.10 11:08 czerkasow

A skąd masz takie info odnośnie terminu losowania? Nawet na tronie pzpnu tego nie ma.

7. 23.09.10 08:43 waldi812

ustalono wstępny termin losowania na 28 września, godzina 12 w siedzibie związku, oby trafiła się jakaś ciekawa ekipa:)

8. 23.09.10 02:07 kubik

Brwao Panowie Mila niespodzianka :) TYLKO STOMIL OKS

9. 23.09.10 00:51 malczewskim90

kurcze,fajnie by było gdyby można było przeczytac Stomil-Odra, a nie OKS 1945...

10. 22.09.10 22:41 AsiulaA.

Brawo Stomil, ale przede wszystkim brawo kibice :) Następnych też pokonamy!!! Pzdr z Krk ;)

11. 22.09.10 21:36 czerkasow

Panowie - mecz i rewanż dopiero są od ćwierćfinałów. Wiadomość jest taka, że na pewno następny mecz pucharowy (26 lub 27 października) gramy u siebie, bo nie ma już II-go ligowców.

12. 22.09.10 20:54 Has

żeby zawsze było tyle ludzia na meczach :]

13. 22.09.10 20:46 nychuu

Orientuje się ktoś , ilu było nas w młynie?

14. 22.09.10 20:33 Jalok

Wiecie może kiedy losowanie 1/8 FINAŁU PP?

15. 22.09.10 20:30 NAGÓRKI

Ale jeszcze piękniej by brzmiało awans wywalczył OKS Stomil Olsztyn

16. 22.09.10 20:16 tomeczq

17. 22.09.10 20:15 SzEFoo

dokladnie od nastepnej rundy bodajze mecz i rewanz czyli dwa konkretne mecze jakich dawno nie bylo.

18. 22.09.10 20:06 tomeczq

ale zaje***cie było zobaczyć w wiadomościach sportowych info o naszym awansie...jak to określił redaktor: "i tu niespodzianka, awans wywalczyli piłkarze II-ligowego OKS Olsztyn" Brawo!!

19. 22.09.10 19:57 Iw(S)mo

Brawo za WYNIK teraz dobre losowanie i jedziemy na zajefajny WYJAZD TYLKO STOMIL

20. 22.09.10 19:46 Komentator

"Piłkarze wraz z Zarządem dziękują licznie zgromadzonym kibicom za gorący i kulturalny doping prowadzony od pierwszej do ostatniej minuty meczu." przy takim dopingu to żal było nie wygrać :)

21. 22.09.10 19:44 pitu27

Renusz to podobno niezły, szybki i myslący grajek:-) i jeśli wyjdą w niedziele z Tumiczem od 1 min. to będzie dobrze. A propos Tumicza..widać że chłop ma pojęcie..gra bez piłki, ustawia i siebie i zespół..częściej do niego piłeczkę, a będą kolejne bramki i zwycięstwa..pozdro OKS 1945!!!

22. 22.09.10 18:51 chodi

teraz już musimy wylosować zespół z ekstraklasy;D j chciałbym Legie Wisłę Lecha albo Jagę ostatecznie może być Widzew!!! Super dzisiaj zagrali wreszcie mądrze w obronie spokój i rozwaga bez wybijania na pałę i ładnie w ofensywie. ja mam taką nadzieję, że uwierzą w siebie bo mogą wygrywać z każdym Odra czy Warta są tego przykładami, liczę na 3 pkt ze Świtem. TYLKO STOMIL OKS!!!

23. 22.09.10 18:48 czarnyczarny

Reneusz podpisał kontrakt w szatni po meczu hehe :) w końcu będzie jakiś lewy(mam nadzieję, że on tam się sprawdzi) pomocnik.. a Stefana chyba jednak cofnąć na lewą flankę obrony, bo poza tym golem z przypadku nie oszukujmy się dzisiaj, to nie pokazuje NIC w tym sezonie :) GRATULUJE PANOWIE !!!

24. 22.09.10 18:35 sZaQaLu$

A ja chciałem powiedzieć, że miło zaskoczyłem się poziomem sędziowania. Poza 1-2 wpadkami było OK.

25. 22.09.10 18:32 czerkasow

Kiedy losowanie?

26. 22.09.10 18:22 Wirus.

Liga Europejska* :) Zagalopowałem się troche xD

27. 22.09.10 18:21 Wirus.

No to liga mistrzów (czy jak to teraz się nazywa) będzie nasza :D ? Swoją drogą czy ktoś zna może jakieś premie za tak wysokie miejsce ? Może w końcu dzięki tej kasie w lidze coś pokażemy ?

28. 22.09.10 18:20 Stomilowiec16

zagra w lidze europejskiej

29. 22.09.10 18:19 Wirus.

Następna w kolejności Legia albo Widzew! Puchar będzie nasz! A tak wgle to jeśli byśmy wygrali to jakie przywileje odniesie z tego drużyna :) ?

30. 22.09.10 17:59 asiulak15