GSZS Rybno, fot. 90minut.pl

Łukta - 2 kwietnia 2017 r., godz. 13

"Popis" rezerw Stomilu

02.04.17 15:04   mmks   12

Rezerwy Stomilu Olsztyn przegrały w meczu IV ligi z GSZS-em Rybno 0:1 (0:0). Olsztynianie mecz kończyli w dziesiątkę, bowiem w 90. minucie czerwoną kartkę zobaczył Tomasz Zahorski (obie żółte kartki za obrazę sędziego).

W 67. minucie David Moli nie wykorzystał rzutu karnego, strzelił w poprzeczkę. "Jedenastkę" podyktowano za faul na Tomaszu Zahorskim.

Spójrzcie na skład i sami oceńcie.

Stomil II: 13. Michał Leszczyński - 11. Karol Żwir, 8. Igor Biedrzycki, 97. Wiktor Biedrzycki, 2. Wojciech Dziemidowicz, 17. Aleksander Karbowiak, 21. Sebastian Szypulski, 94. Tomasz Zahorski, 6. Krzysztof Szewczyk, 18. Paweł Wojowski (59, 16. Wojciech Żęgota), 20. David Moli.

Drużynę w tym spotkaniu prowadził Michał Trzeciakiewicz.