Iława - 21 sierpnia 2011 r., godz. 15:00

Porażka Stomilu w Iławie

21.08.11 14:15   em   18

Piłkarze Stomilu Olsztyn przegrali 0:2 z Jeziorakiem Iława. Podopieczni Zbigniewa Kaczmarka tracili bramki po przerwie.

90' - Koniec. Jeziorak Iława wygrał ze Stomilem Olsztyn 2:0.

81' - Łukasz Jegliński zszedł z boiska, a w jego miejsce pojawił się Paweł Łukasik.

80' - GOOOL! Jeziorak prowadzi w Iławie 2:0 ze Stomilem. Bramkę zdobył Arkadiusz Kuciński.

60' - Krzysztof Filipek wchodzi za Radosława Stefanowicza.

54' - GOOOL! Bramkę dla Jezioraka strzelił Christian Klein.

46' - Początek drugiej połowy. Pozostały 45 minut żeby strzelić zwycięską bramkę w Iławie.

"Biało-niebiescy" są lepszą drużyną, kontrolują grę, Jeziorak gra agresywnie, ale nic z tego nie wynika.

45' - Przerwa. W Iławie jak na razie bez bramek. W pierwszej połowie godny odnotowania był strzał z ponad 20 metrów Bartosza Szarańca, który jednak obronił Dawid Kręt. Tuż przed przerwą Paweł Głowacki strzelał minimalnie obok bramki z rzutu wolnego.

1' - Początek spotkania.

Przed meczem - Trener Zbigniew Kaczmarek desygnował do walki o ligowe punkty następującą jedenastkę: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 4. Paweł Sędrowski, 23. Arkadiusz Koprucki, 7. Paweł Głowacki - 20. Michał Świderski, 16. Bartosz Szaraniec, 21. Łukasz Jegliński, 87. Dominik Kun, 13. Radosław Stefanowicz - 9. Łukasz Suchocki.

1. 24.08.11 20:20 chocco

Jedno mnie to martwi że z jednym napastnikiem gramy bo ja widać czy to Filipek , Łukasik cofają sie po piłkę strasznie daleko i wtedy jak idzie kontra to nie ma nikogo w ataku.Brakuje nam takiego napastnika co sie nie boi wślizgu zrobić w piłkę trzeba gryźć piłkę. Suchy to jedynie skrzydło bo najlepiej mu tam wychodzi gra.

2. 23.08.11 15:32 tommy1976

dletego napisałem żeby się sprężali, a Motor tym razem to nie będzie takie hop siup - kolesie graja juz trochę inaczej, i będzie dużo ciężej, ale podstawa to właśnie maksymalna koncentracja...nie tylko bramkarza ;-)

3. 23.08.11 12:59 ebk

Najpierw trzeba wioski ogrywać, żeby z solidniejszymi zespołami sobie pograć, a nie na odwrót. Z Motorem spokojnie można wygrać, 4:1 u siebie w zeszłym sezonie mówi samo za siebie.

4. 23.08.11 10:56 tommy1976

obejrzałem filmik który zapodał KtośKcies, i mam prośbę do naszych zawodników....Panowie zróbcie wszystko żeby juz więcej nie jeździć po takich wioskach, sprężcie się i walczcie o awans, jak się patrzy na takie Iławy, Nowe Dwory itp, to aż żal dupe ściska...

5. 22.08.11 19:02 knicks

są skróty około 40minutowe spotkań, poszukaj sobie. Tyle, że nie na bierząco

6. 22.08.11 18:05 KtosKcies

Hm, patrząc na tego linka: http://www.ilawatv.pl/news_788/21082011-pilkarskie-derby-iks-jeziorak-oks-1945-olsztyn-20-00.htm to nie było tak źle... mieliśmy kilka dobrych 100tek, parę ładnych strzałów, zabrakło trochę szczęścia. A ten pierwszy gol Jezioraka po aucie, to totalna porażka! Ewidentny błąd bramkarza, ale każdemu się zdarza. Oby wpadły teraz 3 punkty u nas. :-) A tak w ogóle szkoda, że u nas nie ma takiej wideo relacji, najfajniejsze akcje, gole itp...

7. 22.08.11 15:43 tommy1976

8. 22.08.11 11:21 Dzięki_Bogu(sz)

Stomil stracił już 9 bramek w tym sezonie, więcej tylko KSZO, które miało 2 walkowery. Skiba w ostatnich dwóch meczach ze stalówką i jęziorakiem puścił po 2 bramki. A z Sakiem w bramce z morągiem i pogonią szczecin zagraliśmy na 0. Oprócz niego z motorem może zagrać już Baranek i będzie git!

9. 21.08.11 22:02 kru

http://olsztyn.com.pl/wiadomosc,35394,po-kuriozalnych-bledach-oks-przegrywa-w-ilawie.html - dla zainteresowanych piłkarska oraz kibicowska fotorelacja z derbów, a także video z konferencji pomeczowej

10. 21.08.11 21:32 Kamil/Olsztynek

Nic się nie stało !!! OKS

11. 21.08.11 21:29 obserwator1985

Nie ma co rozpaczać. Raz na wozie, raz pod wozem. Trzeba wygrać z Motorem i będzie dobrze. Czy wygrywasz czy nie...AVE

15. 21.08.11 17:04 kubik

Nic sie nie stało OKS nic sie nie stało!!!!! TYLKO STOMIL OKS!!!

16. 21.08.11 16:50 mazinho

Szkoda że przegraliśmy i to na dodatek z nimi , teraz bedą się pucować cały czas aż przyjdzie czas na rewanż i oberwą czwórkę jak OE w tamtym sezonie ;p

17. 21.08.11 16:45 Andrzej8993