Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Artur Szczepański

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Artur Szczepański

Problemy treningowe Stomilu Olsztyn

23.02.12 10:43   em   1  

W środę piłkarze Stomilu Olsztyn zmuszeni byli trenować na orliku przy ulicy Jagiellończyka. Powód? Zalane boisko na Dajtkach.

- Połowa boiska jest zalana. Woda niestety nie ma, gdzie odpływać, bo ziemia pod boiskiem jeszcze jest zmarznięta. Nie mogę zamówić pompy, bo wtedy razem z wodą wciągałaby granulat, a to może spowodować uszkodzenie maszyny – wyjaśnia Emil Ozga ze Szkoły Podstawowej nr 18 w Olsztynie.

- Trochę to nam komplikuje sprawy treningowe. Wczoraj (środa – red.) trenowaliśmy na orliku przy ul. Jagiellończyka. Ten trening dał się we znaki chłopakom. Tam nawierzchnia jest twardsza niż na Dajtkach. W czwartek będziemy pracować nad regeneracją, dlatego będzie to można zrobić na tej suchej części boiska na Dajtkach – mówi Zbigniew Kaczmarek, trener Stomilu Olsztyn.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Olsztyn, Dajtki, orlik przy ul. Jagiellończyka, Emil Ozga, Zbigniew Kaczmarek, treningKomentarze

  1. 23.02.12 11:50 Fc Jaroty

    WALCZYC TRENOWAC STOMIL MUSI ZAWSZE PANOWAC!!!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!