Relacja z meczu Stomil Olsztyn - Dolcan Ząbki

Stomil w Ostrołęce zremisował z Dolcanem

2011/2012 - Sparing nr 13 Ostrołęka
Stomil Olsztyn 1:1 Dolcan Ząbki
1:0
44' Łukasz Suchocki Bramki Daniel Chylaszek 50'
Bramki Stomil Olsztyn: Piotr Skiba (46 Erwin Sak) - Janusz Bucholc, Paweł Baranowski, Arkadiusz Koprucki, Paweł Głowacki - Łukasz Suchocki (82 Daniel Michałowski), Robert Tunkiewicz (46 Bartosz Szaraniec), Łukasz Jegliński (72 Ángel Segarra), Dominik Kun (46 Michał Świderski), Piotr Łysiak (67 Dominik Kun) - Paweł Łukasik (46 Krzysztof Filipek).
Dolcan Ząbki: (I połowa) Maciej Humerski - Damian Jakubik, Daniel Dybiec, Tomasz Ciesielski, Rafał Grzelak - Damian Świerblewski, Bartosz Osoliński, Patryk Koziara, Grzegorz Piesio, Robert Chwastek - Maciej Tataj. (II połowa) Rafał Leszczyński - Damian Jakubik (70 Grzegorz Piesio), Marcin Hirsz, Tomasz Wełna, Daniel Chylaszek - Łukasz Zaniewski, Bartosz Osoliński (70 Patryk Koziara), Michał Pulkowski, Marcin Stańczyk, Piotr Głowacki - Michał Zapaśnik.

Piłkarze Stomilu Olsztyn zremisowali w spotkaniu sparingowym z pierwszoligowym Dolcanem Ząbki 1:1 (1:0). Mecz został rozegrany w Ostrołęce.

Gola dla "biało-niebieskich" zdobył tuż przed końcem pierwszej połowy Łukasz Suchocki, który wykorzystał błąd bramkarza rywali. Dolcan odpowiedział w 50. minucie, kiedy to do olsztyńskiej bramki trafił Daniel Chylaszek.

- W pierwszej połowie spotkania byliśmy stroną przeważającą. Stworzyliśmy sobie więcej sytuacji od rywala, jednak zabrakło wykończenia. W drugiej połowie po zmianach nasza gra się pogorszyła. Remis w tym sparingu jest sprawiedliwym rezultatem - mówi Zbigniew Kaczmarek, trener Stomilu Olsztyn.

Czy wyjściowa jedenastka to już jest ta, która wybiegnie w pierwszym meczu ligowym? - dopytujemy trenera. - Powoli się do tego zbliżamy, jednak ten skład nie jest jeszcze optymalny.

Następny mecz sparingowy Stomil Olsztyn zagra w Chojnicach z Chojniczanką. - Miejscowi działacze zapewniają nas, że zagramy na naturalnej nawierzchni. To dla nas najlepsze rozwiązanie, bo do tej pory wszystko robi na sztucznej nawierzchni - wyjaśnia Zbigniew Kaczmarek.