Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Paweł Piekutowski / stomilolsztyn.com

Remis z Polonią Środa Wielkopolska

17.07.19 18:42   em   13

Piłkarze Stomilu Olsztyn zremisowali 2:2 z III-ligową Polonią Środa Wielkopolska. Bramki dla olsztyńskiego zespołu strzelali Artur Siemaszko oraz Mateusz Cetnarski.

Olsztyński zespół po 27. minutach przegrywał 0:2. Przed przerwą kontaktową bramkę strzel Artur Siemaszko, a wynik spotkania ustalił Mateusz Cetnarski.

– Chcieliśmy wygrać ten mecz - powiedział po meczu Piotr Zajączkowski, trener Stomilu Olsztyn. - Do przerwy popełniliśmy kardynalne błędy w obronie i przeciwnik prowadził 2:0. W końcówce pierwszej części gry gola zdobył Artur Siemaszko. Po przerwie mieliśmy zdecydowaną przewagę. Na pewno z remisu nie jestem zadowolony. Momenty gry były niezłe, ale na pewno wszyscy oczekiwaliśmy lepszego wyniku oraz lepszej gry. Co do testowanych zawodników, to przeanalizujemy mecz. Wiadomo, że myślimy także o zawodnikach, którzy zasilą szeregi rezerw Stomilu i stąd sprawdzani gracze. Musimy to wszystko rozważyć ilu młodych piłkarzy możemy sprowadzić pod kątem rezerw.

Stomil: Piotr Skiba (46 Michał Leszczyński) - Janusz Bucholc (46 zawodnik testowany), Jakub Mosakowski (46 Jakub Tecław), Ołeh Tarasenko (46 Aleksander Kowalski), Lukas Kuban (46 Wojciech Dziemidowicz) - Mateusz Gancarczyk (46 Waldemar Gancarczyk), zawodnik testowany (46 zawodnik testowany, Koki Hinokio), Wiktor Biedrzycki (46 Paweł Głowacki), Grzegorz Lech (46 Mateusz Cetnarski), Artur Siemaszko (46 Bartłomiej Niedziela) - Szymon Sobczak (46 zawodnik testowany)

W piątek olsztyński zespół zmierzy się w Kórniku z miejscową Kotwicą (IV liga). Na koniec obozu Stomilowcy zagrają z beniaminkiem II ligi - Lechem II Poznań (we Wronkach).

Tagi: Stomil Olsztyn, Polonia Środa Wielkpolska, sparing, Środa Wielkopolska