Artykuł

Rafał Remisz. Fot. Paweł Piekutowski

Rafał Remisz. Fot. Paweł Piekutowski

Remisz rehabilituje się w domu

08.04.20 19:45   em   2  

Minęło 15 dni od operacji Rafała Remisza. Obrońca Stomilu Olsztyn rehabilituje się w domu. Innego wyjścia w tym momencie nie ma, bo sale rehabilitacyjne i baseny są obecnie zamknięte.

- Czuje się bardzo dobrze - mówi dla portalu stomil.olsztyn.pl Rafał Remisz. - Sytuacja która aktualnie panuje na świecie na pewno nie ułatwia mi rehabilitacji. Jednak nie jest to pierwszy raz kiedy los wystawia mnie na próbę więc i tym razem daję sobie radę.

Przypomnijmy, że Rafał Remisz w marcu przeszedł  operację rekonstrukcji więzadła krzyżowego. Piłkarz doznał urazy podczas wyjazdowego meczu z Sandecją Nowy Sącz. 

- Każdy organizm jest inny i u każdego człowieka leczenie takiego urazu przebiega inaczej - mówi Remisz. - Mój organizm należy do tych potrzebujących więcej czasu i pracy nad sobą, ale robię wszystko, by przejść każdy etap rehabilitacji. W porównaniu do tego samego urazu, który miałem w przeszłości, ten teraźniejszy przechodzę zdecydowanie lepiej.

Pandemia koronowirusa sprawiła, że wiele miejsc w kraju jest zamknięta. M.in. sale rehabilitacyjne. - Póki co wszystko co potrzebne mi do ćwiczeń mam w domu, pracuję nad kolanem 2-3 razy dziennie, ale jeden dzień tygodnia przeznaczam na to, żeby kolano odpoczęło i zmniejszam objętość ćwiczeń - tłumaczy Remisz.

- Liczę, że obecna sytuacja na świecie już niedługo się poprawi i będę miał możliwość dojeżdżania na salę rehabilitacyjną i basen - kończy zawodnik Stomilu.

Tagi: Stomil Olsztyn, Rafał Remisz


Komentarze

  1. 09.04.20 11:20 brovar

    I szybkiego powrotu do zdrowia

  2. 08.04.20 20:24 poziomix

    Wytrwałości w rehabilitacji🙂

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!