Relacja z meczu Rozwój Katowice - Stomil Olsztyn

I liga - 2015/2016 Koniec Katowice
Rozwój Katowice 2:1 Stomil Olsztyn
0:0
61' (k) Przemysław Gałecki
68' Adam Czerkas
Paweł Głowacki ż
Bramki Rozwój Katowice: 22. Wojciech Pawłowski - 17. Wojciech Król, 2. Robert Menzel, 13. Przemysław Gałecki, 18. Łukasz Winiarczyk - 9. Tomasz Wróbel (85, 24. Raúl González), 4. Bartosz Jaroszek, 26. Konrad Nowak, 19. Tomasz Szatan (90, 3. Dawid Domański), 21. Patryk Kun - 7. Adam Czerkas (75, 23. Adam Żak).
Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 3. Rafał Remisz, 27. Tomasz Wełna, 4. Jarosław Ratajczak - 9. Łukasz Suchocki (60, 8. Piotr Głowacki), 21. Łukasz Jegliński (79, 77. Paweł Łukasik), 20. Piotr Klepczarek, 5. Grzegorz Lech (74, 7. Paweł Głowacki), 11. Karol Żwir - 88. Rafał Kujawa.
Szczegóły sędziował: Mateusz Złotnicki (Lublin).
widzów: 821.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 10:36:46

97' Koniec meczu.
91' Pięć minut do końca.
90' Łukasik przed szansą, z trudem Pawłowski wybija na róg. 1
88' Stomil rzucił się na osłabionych gospodarzy, tylko dwie minuty regulaminowego czasu gry. 1
82' GOOOOOOOOOOL! Głowacki bezpośrednio z rzutu wolnego! 1
82' Rzut wony dla Stomilu z 18. metrów... 1
81' Żółtą kartką ukarani także Paweł Głowacki i Konrad Nowak
81' Czerwona kartka dla zawodnika Rozwoju, Wojciecha Króla... A Ratajczak opuszcza boisko kulejąc. 1554
80' Faulowany Ratajczak, dość agresywnie. Trwa szarpanina pomiędzy zawodnikami. 1
80' Rzut rożny dla Stomilu, Ratajczak uderza... 1
79' Boisko opuszcza Jegliński, w jego miejsce Paweł Łukasik 1
74' Boisko opuszcza Lech, w jego miejsce Paweł Głowacki 1
68' 2:0 dla Rozwoju. Adam Czerkas głową zdobywa drugą bramkę. 1554
64' Ostrzeliwany teraz Skiba, trzy strzały obronione. 1554
62' Boisko opuszcza Łukasz Suchocki, w jego miejsce Piotr Głowacki 1
61' Przemysław Gałecki i 1:0 z rzutu karnego. 1554
61' Piotr Klepaczarek zdaniem sędziego faulował zawodnika gospodarzy, mocno dyskusyjna sytuacja. 1
60' Rzut karny dla Rozwoju! 1554
57' Wojciech Król w dobrej sytuacji w polu karnym, zderzył się z Piotrem Skibą i będzie chwila przerwy w grze. 1554
45+1' Koniec pierwszej połowy.
45+1' Rzut rożny dla Rozwoju. 1554
44' Rzut rożny dla Stomilu, w polu karnym odgwizdany faul Kujawy. 1
40' Rzut rożny dla Stomilu, ale wybijają obrońcy. 1
36' Wojciech Król uderza na bramkę Skiby, minimalnie niecelnie. 1554
32' Przed rzutem rożnym kontrowersyjna sytuacja. Skiba lekko faulował zawodnika gospodarzy w polu karnym, który wyszedł sam na sam.
32' Po pół godziny przewaga gospodarzy, Stomil cofnięty czeka na okazję do kontry.
31' Niecelny strzał po akcji z rzutu rożnego Rozwoju. 1554
26' Kujawa, ale zbyt słaby strzał z główki, aby zaskoczyć bramkarza gości. 1
19' Suchocki z ostrego kąta, broni Pawłowski. Tylko rzut rożny dla Stomilu. 1
14' Gramy!
13' Dwa rożne dla gospodarzy, po drugim dośrodkowaniu piłka odbija się od słupka. 1554
8' Adam Czerkas w idealnej sytuacji, praktycznie sam na sam ze Skibą, ale nie trafił do bramki. 1554
5' Rozwój: Wojciech Pawłowski - Wojciech Król, Robert Menzel, Przemysław Gałecki, Łukasz Winiarczyk, Bartosz Jaroszek, Konrad Nowak, Tomasz Szatan, Patryk Kun, Tomasz Wróbel, Adam Czerkas
Skład Stomilu na dzisiejsze spotkanie: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 3. Rafał Remisz, 27. Tomasz Wełna, 4. Jarosław Ratajczak - 9. Łukasz Suchocki, 21. Łukasz Jegliński, Piotr Klepaczarek, 5. Grzegorz Lech, 11. Karol Żwir - 88. Rafał Kujawa.