Relacja z meczu Stomil II Olsztyn - Granica Kętrzyn

Stomil odpadł po dogrywce

Wojewódzki Puchar Polski 2022/2023 (I runda, 24.VIII.2022 r.) Koniec Stadion Stomil II Olsztyn
Stomil II Olsztyn 1:3 Granica Kętrzyn
1:1
9' Mateusz Jarzynka Bramki Paweł Aleksandrowicz 71'
Paweł Zawalich 110'
Damian Oracz 118'
Bramki Stomil II Olsztyn: 12. Konrad Syldatk - 55. Aleksander Baniewski, 5. Mateusz Jarzynka, 4. Igor Jędrzejczyk, 14. Filip Szabaciuk, 11. Krystian Skutnik - 10. Mateusz Drabiszczak, 29. Olaf Gawdziński, 17. Jakub Krztoń, 22. Łukasz Borkowski - 8. Jarosław Iłkiw
Granica Kętrzyn:

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 13:34:12

120' Koniec meczu.
119' Trzecia bramka dla Granicy. Przegrywamy 1:3. 45
110' Przegrywamy 1:2! 45
110' Zawodnik Granicy minął dwóch olsztyńskich obrońców, jednak przy strzale bardzo spudłował. 45
105' Gramy! II połowa dogrywki.
105' Koniec pierwszej połowy dogrywki.
90' Gramy! I połowa dogrywki.
90' Koniec drugiej połowy. Przed nami dogrywka!
90' Igor Jędrzejczyk z rzutu wolnego wysoko ponad bramką. 1414
90' Żółtą kartką ukarany Konrad Syldatk za grę na czas. 45
87' W zamieszaniu w polu karnym Syldatk sparował piłkę na poprzeczkę, która potem wyszła na aut. 45
71' Gol wyrównujący dla Granicy! 45
68' Dobra kontra Granicy po naszym rzucie rożnym. Obrońcy nie chcieli ryzykować drugiej czerwonej kartki, wybili pod nogi rywala, Syldatk wyszedł z bramki, obronił, ale był przy okazji faulowany. 45
66' Łukasz Borkowski w polu karnym Granicy, strzela, ale bramkarz broni. 1414
57' Granica przed szansą na wyrównanie, ale Syldatk wybronił! 45
43' Strzał z rzutu wolnego, Syldatk pewnie łapie. 45
42' Granica wyszła z kontrą, przerwał ją faulem Mateusz Drabiszczak i musiał opuścić boisko! 1414
42' Czerwona kartka dla Mateusza Drabiszczaka! 1414
34' Błąd bramkarza Granicy, do piłki dopadł Skutnik, chciał dośrodkować, ale tak niefortunnie, że podał wprost do bramkarza. 1414
25' Nieporozumienie w polu karnym Stomilu i Syldatk łapie piłkę podaną od Szabaciuka. Rzut wolny pośredni, ale wysoko ponad poprzeczką. 45
9' Gol Mateusza Jarzynki! 1414