Relacja z meczu Stomil II Olsztyn - Pisa Barczewo

34' Paweł Łukasik
43' Paweł Łukasik
58' Karol Żwir
Bramki Marcin Łukaszewski 85'
Bramki Stomil II Olsztyn: 33. Dawid Mieczkowski - 90. Bartosz Musiał, 23. Arkadiusz Koprucki, 3. Naoya Shibamura, 5. Yasuhiro Katō, 12. Michał Trzeciakiewicz (67, 8. Piotr Wiśniewski), 9. Michał Wiśniewski, 15. Jakub Kostrzewa, 87. Łukasz Jamróz (57, 21. Kamil Stankiewicz), 7. Paweł Łukasik, 10. Karol Żwir.
Pisa Barczewo: 1. Konstanty Karkulowski - 7. Michał Sajnach, 14. Piotr Kołakowski, 16. Daniel Bruchalski, 15. Artur Kostrubski, 12. Adam Borkowski (71, 8. Karol Stryjec), 2. Rafał Kowszun, 3. Dawid Maciążek, 5. Paweł Juszczyk (80, 9. Adam Pruchniewski), 11. Bartłomiej Rodzeński, 13. Marcin Łukaszewski.
Szczegóły sędziował: Radosław Płoski (Elbląg).

Rezerwy Stomilu Olsztyn, grające w roli gospodarza w Barczewie, wygrały w meczu IV ligi z Pisą Barczewo 4:1 (3:0). Trzy gole dla "biało-niebieskich" zdobył Paweł Łukasik, jednego dołożył Karol Żwir.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 12:19:35

90' Koniec meczu. 4:1!
85' GOOOL - Marcin Łukaszewski. Pisa strzela honorową bramkę.
80' Adam Pruchniewski za Juszczyka.
71' Zmiana w Pisie. Schodzi Borkowski, wchodzi Stryjec.
67' Piotr Wiśniewski zmienił Trzeciakiewicza.
66' W przeciągu minuty Stomil miał dwie dobre sytuacje. Najpierw jednak futbolówka po strzale Łukasika wylądowała na poprzeczce, a chwilę później Stankiewicz po raz drugi przegrał w sytuacji sam na sam z Karkulowskim.
59' Stankiewicz znalazł się w sytuacji sam na sam, ale Karkulowski nie dał się pokonać.
58' GOOOOOOOOOOOLLLL - KAROL ŻWIR! Mamy 4:0.
57' Stankiewicz wchodzi za Jamróza.
46' 15:32 - rozpoczynamy drugą połowę.
45' Koniec pierwszej połowy. Stomil prowadzi zasłużenie 3:0.
44' Tym razem piłka uderzona przez Pawła Łukasika trafiła w poprzeczkę.
43' GOOOOOOOLLL - PAWEŁ ŁUKASIK! Stomil trzy, Pisa zero, Łukasik klasyczny hat trick.
34' GOOOOOOOLLL - PAWEŁ ŁUKASIK! "Mafia" wyrasta na najlepszego strzelca drugiej drużyny.
21' GOOOOOOOLLL - PAWEŁ ŁUKASIK! Stomil prowadzi 1:0, teraz powinno być już łatwiej.
1' Łukaszewski uderza z 20 metrów, piłka przelatuje metr nad poprzeczką.
1' 14:31 - gramy!

Spotkanie IV ligi pomiędzy rezerwami Stomilu Olsztyn a Pisą Barczewo odbędzie się w Barczewie. W roli gospodarza wystąpią olsztynianie.

Mecz zostanie rozegrany 5 października (niedziela) o godzinie 14:30.