Relacja z meczu Stomil II Olsztyn - Victoria Bartoszyce

Stadion Stomil II Olsztyn
Stomil II Olsztyn 1:0 Victoria Bartoszyce
0:0
86' Karol Żwir Bramki
ż Yasuhiro Katō
ż Naoya Shibamura
Bramki Stomil II Olsztyn: 33. Dawid Mieczkowski - 2. Wojciech Dziemidowicz, 87. Michał Wiśniewski, 3. Arkadiusz Koprucki, 55. Naoya Shibamura - 9. Wojciech Dubis, 95. Arkadiusz Mroczkowski, 18. Wojciech Ratajczak (72, 77. Dawid Bogdański), 4. Michał Trzeciakiewicz, 5. Yasuhiro Katō - 10. Karol Żwir (89, 16. Piotr Wiśniewski).
Victoria Bartoszyce: 1. Kamil Jaworski - 19. Dacjusz Tucholski (50, 7. Przemysław Mazurek), 3. Tomasz Konieczek (54, 16. Dawid Wypniewski), 4. Marek Milczarek, 18. Kamil Krzemiński, 11. Remigiusz Osiński, 6. Radosław Pryszczepko, 8. Ernest Tucholski, 5. Dawid Rupacz, 17. Adrian Włodarczyk, 9. Mateusz Zawadzki.
Szczegóły sędziował: Krzysztof Kapela (Orneta).

Rezerwy Stomilu Olsztyn wygrały w meczu IV ligi z Victorią Bartoszyce 1:0 (0:0). Zwycięskiego gola w 86. minucie strzelił Karol Żwir.

Piłkarze Stomilu II Olsztyn byli zdecydowanym faworytem tego meczu, jednak od początku nie zachwycali w ataku pozycyjnym. Na piłkarzy Stomilu nie działał mobilizująco nawet fakt, że z trybun spotkanie oglądał trener pierwszego zespołu Mirosław Jabłoński. Victoria Bartoszyce dzielnie się broniła, bramkarz gości skapitulował dopiero pod koniec meczu po strzale Karola Żwira.

- Ten zespół co tydzień gra w innej konfiguracji, do tego boisko na Dajtkach przeszkadza w ataku pozycyjnym. Victoria dobrze się broniła, opóźniała grę, a my mieliśmy dużo niecelnych strzałów na bramkę przeciwnika. Ja się cieszę, że do zespołu wchodzą młodzi piłkarzy tacy jak Wojciech Ratajczak czy Dawid Bogdański. O to chodzi, żeby Ci młodzi zawodnicy uczyli się od tych doświadczonych, którzy zaliczają dobrą jednostkę treningową. Punkty dopisaliśmy. Przyzwoite zawody zagrał dzisiaj Arkadiusz Koprucki, Arkadiusz Mroczkowski też zagrał całkiem nieźle - powiedział po meczu trener zespołu rezerw Adam Łopatko.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 23:51:52

90' Koniec meczu.
86' Gooooooooooolll - KAROL ŻWIR 1:0!
72' Bogdański za Ratajczaka.
71' Mieczkowski ratuje zespół przed utratą gola. Najlepsza szansa Victorii w meczu.
48' Kolejny raz mamy słupek. Znowu strzelał Trzeciakiewicz.
46' 18:32 - początek drugiej części.
45' Koniec pierwszej połowy. Na razie bez bramek.
34' Piłka po strzale Michała Trzeciakiewicza trafiła w słupek. Nadal wynik bezbramkowy.
1' 17:34 - początek spotkania.

W niedzielę piłkarze Stomilu II Olsztyn zagrają ligowe spotkanie z Victorią Bartoszyce.

Początek meczu na boisku przy SP 18 w Olsztynie (Dajtki) o godzinie 17:30.