Relacja z meczu Stomil Olsztyn - GKS Bełchatów

kartki Pawlik ż
Witek ż
Wroński ż
Flaszka ż
Bramki Stomil Olsztyn: 1. Vjačeslavs Kudrjavcevs - 30. Damian Sierant, 44. Serafin Szota, 97. Wiktor Biedrzycki, 27. Damian Byrtek, 23. Jurich Carolina - 12. Wojciech Łuczak (79, 9. Grzegorz Kuświk), 8. Maciej Spychała, 51. Krystian Ogrodowski (79, 37. Hubert Szramka), 16. Koki Hinokio - 19. Skënder Loshi (70, 6. Jonatan Straus)
GKS Bełchatów: 1. Paweł Lenarcik - 70. Marcin Sierczyński (74, 30. Łukasz Wroński), 4. Seweryn Michalski, 21. Mariusz Magiera, 2. Mateusz Szymorek - 71. Patryk Makuch, 5. Michał Pawlik, 74. Jakub Witek (55, 10. Dawid Flaszka), 19. Waldemar Gancarczyk (46, 8. Damian Hilbrycht), 7. Szymon Łapiński (74, 24. Bartłomiej Eizenchart) - 9. Patryk Winsztal (76, 99. Jakub Bator)
Szczegóły Sędziował: Konrad Kiełczewski (Białystok)

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 00:00:15

96' Koniec meczu.
96' Hubert Szramka w dobrej sytuacji, miał przed sobą tylko bramkarza, ale zamiast uderzyć zaczął układać sobie piłkę... Uprzedzony przez obrońcę. 1
93' Patryk Makuch wypracował sobie sytuację w polu karnym,uderzył minimalnie nad bramką z ostrego kąta 70
90' Żółtą kartką ukarany Flaszka 70
86' Rzut rożny dla Stomilu 1
86' Żółtą kartką ukarany Łukasz Wroński 70
85' Sierant zagrał płasko w pole karne, ale zbyt głęboko, piłka w rękach bramkarza. 1
80' Boisko opuszcza Wojciech Łuczak, w jego miejsce Grzegorz Kuświk 1
79' Boisko opuszcza Krystian Ogrodowski, w jego miejsce Hubert Szramka. 1
69' Boisko opuszcza Skënder Loshi, w jego miejsce Jonatan Straus 1
65' Silny strzał Łuczaka na bramkę z prawej strony, niestety w środek bramki. 1
64' Akcja Stomilu, Łukacz w pole karne, do bezpańskiej, wybitej piłki dopadł Carolina i uderzył wysoko ponad bramką. 1
60' Goście w poprzeczkę z rzutu rożnego. 70
55' Boisko opuszcza kontuzjowany Jakub Witek, w jego miejsce Dawid Flaszka 70
52' Wojciech Łuczak uderza sprzed pola karnego, piłka mija bramkę nad poprzeczką. 1
46' Boisko opuścił Waldemar Gancarczyk, w jego miejsce na boisku Damian Hilbrycht 70
46' Gramy! 1
45' Koniec pierwszej (nudnej) połowy.
38' Wybijamy dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne, rzut rożny dla gości 70
34' Dalekie dośrodkowanie z rzutu wolnego, udało się strącić piłkę, która o centymetry minęła słupek bramki Lenarcika 1
33' Żółtą kartką ukarany Jakub Witek 70
30' Jest kolejny strzał na bramkę, ale jedyny plus to tylko ten do statystyk. Z prawej strony pola karnego próbował Loshi. 1
29' Rzut rożny dla Stomilu, wcześniej wydawało się, że do prostego podania w pole karne dojdzie Loshi. 1
28' Żółtą kartką ukarany Michał Pawlik za zatrzymanie akcji Caroliny. 70
23' W końcu jakaś akcja Stomilu, dosyć przypadkowo Loshi wpadł w pole karne, tam zderzył się z bramkarzem, ale ostatecznie nie udało mu się skierować piłki do bramki. 1
16' Gra się nieco wyrównała, ale ciężko odnotować jakieś akcje po obu stronach.
7' Optyczna przewaga gości w pierwszych minutach, potęgowana wysokim pressingiem. Ja na razie Stomil ma problem z wyjściem z własnej połowy.
Gramy! 70
Obie drużyny pojawiły się już na boisku. Goście na Zielono-czarno, Stomil na... czarno-czarno.
W wyjściowej "11" rywali jest Waldemar Gancarczyk, były piłkarz Stomilu. 70
Piłkarze Stomilu Olsztyn wyszli na rozgrzewkę.
Mecz sędziować Konrad Kiełczewski z Białegostoku.
Stomil w ostatnim spotkaniu wygrał na wyjeździe 4:1 z Sandecją Nowy Sącz. GKS Bełchatów przegrał u siebie 1:3 z ŁKS-em Łódź.
W meczu nie zagra Ņikita Kovaļonoks, który trenuje obecnie z drużyną rezerw Stomilu.
Z powodu kontuzji nie grają: Janusz Bucholc, Sam van Huffel, Jakub Tecław, Rafał Remisz, Jakub Mosakowski czy Hubert Sadowski. 1
Ławka rezerwowych: 82. Piotr Skiba - 6. Jonatan Straus, 9. Grzegorz Kuświk, 17. Maciej Serbintowicz, 22. Jakub Staszak, 32. Ingo van Weert, 37. Hubert Szramka. 1
Wyjsciowa jedenastka Stomilu: 1. Vjačeslavs Kudrjavcevs - 30. Damian Sierant, 44. Serafin Szota, 97. Wiktor Biedrzycki, 27. Damian Byrtek, 23. Jurich Carolina - 12. Wojciech Łuczak, 8. Maciej Spychała, 51. Krystian Ogrodowski, 16. Koki Hinokio - 19. Skënder Loshi. 1