ż Grzegorz Lech
kartki Maciej Wilusz ż
Grzegorz Baran ż
Mateusz Mak ż
Bramki Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 4. Dawid Kucharski, 23. Arkadiusz Koprucki, 27. Kamil Hempel - 10. Daniel Michałowski, 7. Paweł Głowacki (77, 15. Arkadiusz Mroczkowski), 21. Łukasz Jegliński, 55. Grzegorz Lech, 8. Bartosz Papka (87, 87. Szymon Kaźmierowski) - 9. Tomasz Bzdęga
GKS Bełchatów: 1. Arkadiusz Malarz - 17. Adrian Basta, 5. Paweł Baranowski, 24. Maciej Wilusz, 94. Marcin Flis - 16. Mateusz Mak, 6. Szymon Sawala, 20. Patryk Rachwał (46, 3. Grzegorz Baran), 26. Kamil Wacławczyk, 9. Michał Mak - 45. Bartłomiej Bartosiak (46, 8. Andreja Prokić).
Szczegóły sędziował: Jacek Małyszek (Lublin).
widzów: 2000.

Piłkarze Stomilu Olsztyn przegrali z GKS-em Bełchatów. Podopieczni Zbigniewa Kaczmarka przegrali mimo tego, że po pierwszej połowie prowadzili 1:0, przegrali mimo tego, że zdołali doprowadzić do remisu 2:2.

Do przerwy "biało-niebiescy" prowadzili 1:0. Bramka dla Stomilu padła po stałym fragmencie gry. Z rzutu rożnego dośrodkował Grzegorz Lech, a piłkę do siatki strzałem z głowy skierował Janusz Bucholc.

W drugiej połowie olsztyński zespół cofnął się do obrony. Goście to wykorzystali i najpierw wyrównali za sprawą Pawła Baranowskiego. Chwilę później goście prowadzili już 2:1, a błąd olsztyńskich zawodników wykorzystał Michał Mak.

W 75. minucie do wyrównania doprowadził ładnym strzałem Tomasz Bzdęga. Goście w ekspresowym tempie odpowiedzieli. Michał Mak kolejny raz wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

- W pierwszych minutach zespół z Bełchatowa miał trzy sytuacje wyborne, ale udało się nam zażegnać niebezpieczeństwo. Udało się nam nawet otworzyć wynik. Wydawało się, że wszystko kontrolujemy, ale niestety błędy niewybaczalne z takim zespołem jak Bełchatów skończyły się jak się skończyły. Myślę, że przy tej terytorialnej przewadze gości mogliśmy ugrać coś więcej. Mieliśmy swoje sytuacje. Przy 1:0 wyborne sytuacje mieli Grzesiek Lech oraz Daniel Michałowski. Mogło się to inaczej potoczyć. Cały czas popełniamy rażące błędy przez które przegrywamy. Nie składamy broni. Stać nas na dobrą grę i za to chłopakom dziękuję - powiedział Zbigniew Kaczmarek, trener Stomilu Olsztyn.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 18:27:01

90+2' Koniec meczu. Przegrywamy 2:3.
86' Kaźmierowski wchodzi za Papkę.
84' Dobra akcja Stomilu, zakończona zamieszaniem pod polem karnym, jednak nikt nie zdołał oddać strzału na bramkę gości.
83' Sektorówkę ozdabia blask czerwonych rac.
83' Żółta kartka dla Grzegorza Lecha.
82' Długie podanie do Bzdęgi, ten pada w polu karnym. Gramy dalej.
79' Na sektorze biało-niebieskim rozwinięta sektorówka w asyście flag.
76' Szybka odpowiedź gości. Michał Mak strzela drugą bramkę w tym spotkaniu.
76' GOOOL!
75' Arkadiusz Mroczkowski wszedł za Pawła Głowackiego.
75' Bramkę dla Stomilu strzela Tomasz Bzdęga.
75' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!
69' Szybka kontra gości, ale tym razem zabrakło wykończenia. Na szczęście dla olsztyńskiego zespołu.
65' Michał Mak wyprowadza swój zespół na prowadzenie.
65' GOOOL!
64' Żółtą kartką ukarany Paweł Głowacki.
60' Niestety Stomil traci bramkę. Z główki strzela Paweł Baranowski.
60' GOOOL!
56' Lech podaje do Michałowskiego. Skrzydłowy Stomilu wpada w pole karne, mija obrońcę, ale strzela prosto w bramkarza.
51' Mateusz Mak ukarany żółtą kartką za symulowanie w polu karnym Stomilu.
50' Pierwszy raz tak mocno na olsztyńskim stadionie obrywa się prezydentowi naszego miasta.
50' Lech z woleja, ale prosto w bramkarza.
49' Minimalnie pomylił się z rzutu wolnego Paweł Głowacki.
48' Baran ukarany żółtą kartką.
46' Początek drugiej połowy.
46' Podwójna zmiana w drużynie Bełchatówa. Zeszli: Patryk Rachwał oraz Bartłomiej Bartosiak. W ich miejsce pojawili się: Grzegorz Baran oraz Andreja Prokic.
45+1' Koniec pierwszej połowy. Stomil Olsztyn prowadzi 1:0!
45' Minutę dłużej potrwa pierwsza połowa spotkania.
36' Bramkę z główki strzelił Janusz Buchol. Z rożnego celnie dogrywał Grzesiek Lech.
36' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!
35' Lech dograł Papce w pole karne. Pomocnik Stomilu zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i został zablokowany.
33' Koprucki blokuje strzał Bartosiaka.
32' Lech próbuje strzelać z 20 metrów, ale nic z tego nie wyszło.
29' Maciej Wilusz ukarany żółtą kartką.
22' Bełchatów miał trzecią dogodną sytuację bramkową. Skiba znowu nie dał się pokonać, a przy dobitce pomógł mu Koprucki.
20' Michałowski dobiegł do praktycznie straconej piłki i podał do Jegliński. Środkowy pomocnik nie namyślał się i oddał strzał w kierunku bramki gości. Niestety bardzo słabo mu to wyszło. Nadal bez bramek w Olsztynie.
18' Piotr Skiba fenomenalnie broni. Uratował nas zespół od straty bramki. Strzelał Michał Mak.
17' Ufff... Goście byli blisko strzelenia bramki.
13' Szybkie rozegranie rzutu wolnego przez Stomil. Lech zagrywa do Bucholca, ale ten zbyt mało precyzyjnie wrzuca w pole karne i nie było komu wykończyć.
10' Skiba broni kąśliwy strzała Michała Maka.
2' Jegliński w pole karne. Michałowski próbuje wykończyć akcję, ale nie zdążył dopaść do piłki.
1' Bucholc wrzuca w pole karne, ale nie ma kto wykończyć akcji.
1' Początek meczu. Do boju OKS!
Koniec meczu. Stomil przegrał 2:3 z GKS-em Bełchatów.
Frekwencja póki co żałosna...
Piłkarze Stomilu Olsztyn schodzą do szatni.
Bełchatów schodzi już do szatni. 17 minut zostało do początku meczu.
Na płocie trybuny odkrytej zawisła już duża flaga "Cały Stomil KOLORUJE-MY".
Na rozgrzewkę wybiegli także sędziowie. Dzisiejsz mecz jako arbiter główny poprowadzi Jacek Małyszek z Lublina. Na linii pomagać mu będą: Krzysztof Najman z Warszawy oraz Zbigniew Zbytniewski z Lublina.
Piłkarze Stomilu Olsztyn na rozgrzewce.
Piłkarze z Bełchatowa już na rozgrzewce.
Skład gości: 1. Arkadiusz Malarz - 17. Adrian Basta, 24. Maciej Wilusz, 5. Paweł Baranowski, 94. Marcin Flis, 6. Szymon Sawala, 20. Patryk Rachwał, 16. Mateusz Mak, 26. Kamil Wacławczyk, 9. Michał Mak, 45. Bartłomiej Bartosiak.
Przypominamy, że relację na żywo ze spotkania przeprowadzi także stacja Orange Sport.
Z powodu urazów w spotkaniu nie zagrają: Remisz, Łukasik, D. Kun.
Na ławce: Miecznikowski, Szymonowicz, Mroczkowski, P. Kun, Łysiak, Kaźmierowski, Żwir.
Skład Stomilu: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 23. Arkadiusz Koprucki, 4. Dawid Kucharski, 27. Kamil Hempel - 10. Daniel Michałowski, 7. Paweł Głowacki, 21. Łukasz Jegliński, 55. Grzegorz Lech, 8. Bartosz Papka - 9. Tomasz Bzdęga.
Witamy serdecznie ze stadionu Stomilu w Olsztynie. Za godzinę rozpocznie się ligowe spotkanie z GKS-em Bełchatów.

W niedzielę cały kibicowsko-piłkarski świat będzie mógł na żywo zobacz jak w Olsztynie radzą sobie piłkarze olsztyńskiego Stomilu. Do Olsztyn przyjeżdża dobrze znany z czasów Ekstraklasy - GKS Bełchatów.

Początek meczu ze spadkowiczem z Ekstraklasy zaplanowano na godzinę 12:30. Bezpośrednią transmisję ze spotkania przeprowadzi stacja Orange Sport. To jednak kibiców z Olsztyna i fanklubów nie zwalania z obecności na tym meczu. Jednym słowem: MOBILIZACJA!

Piłkarze przed tym meczem bardzo pozytywnie nakręcili się przy kręceniu bardzo pomysłowej wideo zapowiedzi. W tym spotkaniu nie mamy nic do stracenia. Porażka nikogo już nie zdziwi, dlatego od początku meczu trzeba walczyć i sprawić niespodziankę, na którą czekamy już wszyscy od dłuższego czasu.

Do składu powraca Paweł Głowacki, który w Niecieczy pauzował za żółte kartki. Nadal niezdolni do gry są Dominik Kun oraz Paweł Łukasik. Od pierwszej minuty w roli napastnika powinien wybiec Tomasz Bzdęga, który w ostatnim meczu zagrał na tej pozycji w drugiej połowie i udało mu się strzelić gola.

Początek meczu o godzinie 12:30.

W SOBOTĘ KOLORUJEMY, W NIEDZIELĘ DOPINGUJEMY!