Relacja z meczu Stomil Olsztyn - RFS Ryga

Sparing nr 12 - zima 2019/2020 (21. lutego 2019 r.) Koniec Stadion Stomil Olsztyn
Stomil Olsztyn 1:0 RFS Ryga
1:0
6' Szymon Sobczak Bramki
Bramki Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba (46 13.Michał Leszczyński) - 18. Janusz Bucholc (463. Lukáš Kubáň), 4. Jakub Mosakowski(46 99. Mateusz Bondarenko), 30. Rafał Remisz (46 44. Serafin Szota), 6. Jonatan Straus (46 22. Jakub Staszak) - 24. Sam van Huffel (46 16. Koki Hinokio), 15. Jakub Tecław (46 90. Waldemar Gancarczyk), 31. Maciej Pałaszewski (46 63. Wojciech Hajda), 11. Mateusz Gancarczyk (4627. Oktawian Skrzecz) - 10. Artur Siemaszko (46 96. Ņikita Kovaļonoks), 9. Szymon Sobczak (46 97. Eduards Višņakovs).
RFS Ryga: 32. Danylo Kucher - 26. Vjačeslavs Isajevs, 11. Roberts Savaļnieks, 93. Žiga Lipušček, 36. Aleksandrs Solovjovs - 25. Joao Erick Marques Da Silva, 4. Jeremy Fernandes, 81. Tomaš Šimkovič, 94. Emerson Santana, 7. Vitalii Kvashuk - 22. Darko Lemajič.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 15:33:54

94' Koniec meczu.
88' Stomil wyszedł z kontrą. Testowany zawodnik z nr 97 szybko pobiegł, przed polem karnym chciał minąć rywala, ale został zatrzymany. To mogła być akcja na 2:0. 1
83' Goście blisko wyrównania, ale Michał Leszczyński nie musiał nawet interweniować. 1955
76' Koki Hinokio wpadł w pole karne, uderzył z fałsza, ale minęła niestety słupek. 1
71' Hajda z 16. metrów ale wysoko ponad poprzeczką. 1
64' Wieje nudą z boiska. Mecz obserwuje około 500 widzów.
48' w drugiej połowie gramy w takim zestawieniu: Leszczyński - Kubań, Bondarenko, Szota, Staszak - Hinokio, Hajda, W. Gancarczyk, Skrzecz - Zawodnik testowany, Zawodnik testowany. 1
47' Ładne uderzenie Skrzecza z 18, prosto w poprzeczkę. 1
46' Koniec pierwszej połowy.
42' Vitalii Kvashuk za faul na Tecławie dostał żółtą kartkę.
34' Sobczak strzela, ale na spalonym. 1
33' Siemaszko przerywa akcję gości i zobaczył żółtą kartkę. 1
30' Tomaš Šimkovič wysoko nad poprzeczką. 1955
29' van Huffel fauluje na 18. metrze zawodnika z Rygi. Dobra sytuacja do wyrównania. 1955
26' Najlepsza akcja RFS-u, ale strzał mocno niecelny. 1955
21' Rzut wolny dla Stomilu. Piłka po strzale Tecława minimalnie obok słupka. 1
14' Wrzutka z rzutu wolnego Strausa, ale bez zagrożenia. 1
6' GOOOOL! Po pewnej obronie przez Piotra Skibę z kontrą wyszedł Stomil. Prawą stroną szybko pobiegł Artur Siemaszko, oddał strzał, który wybronił bramkarz gości. Szymon Sobczak z bliskiej odległości zdobył gola i wyprowadził swój zespół na prowadzenie. 1
5' Skiba broni strzał napastnika gości i wychodzimy z kontrą. 1955