94' Koniec meczu.
88' Stomil wyszedł z kontrą. Testowany zawodnik z nr 97 szybko pobiegł, przed polem karnym chciał minąć rywala, ale został zatrzymany. To mogła być akcja na 2:0. 1
83' Goście blisko wyrównania, ale Michał Leszczyński nie musiał nawet interweniować. 1955
76' Koki Hinokio wpadł w pole karne, uderzył z fałsza, ale minęła niestety słupek. 1
71' Hajda z 16. metrów ale wysoko ponad poprzeczką. 1

Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. sport.egit.pl

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. sport.egit.pl

Weekendowe sparingi Stomilu

20.02.20 19:40   em   3  

W najbliższy weekend będzie można zobaczyć łącznie trzy sparingowe spotkania z udziałem seniorów olsztyńskiego Stomilu. Pierwszy mecz już w piątek (21 lutego) z RFS Ryga na stadionie przy al. Piłsudskiego 69a.

Spotkanie z wicemistrzem Łotwy ma być generalnym sprawdzianem dla drużyny Piotra Zajączkowskiego przed ligowym spotkaniem z Odra Opole (29 lutego, godz. 17:30). Mecz na stadionie obejrzy tylko 750 widzów. Bilety w cenie 10 złotych będą sprzedawane w kasie biletowej w godz. 8-18:10. 

Piłkarze, którzy nie zagrają w piątkowym meczu, wystąpią w sobotę (22 lutego) w meczu z Sokołem Ostróda (lider III ligi). Mecz miał się odbyć w Pasymiu, ale miejscowy klub Błękitni ze względu na pogodę nie chcą udostępnić boiska. Trwa poszukiwanie nowego miejsca rozegrania tego meczu.

W niedzielę (23 lutego) w Mrągowie będzie można zobaczyć w akcji młodzież występującą w rezerwach Stomilu. Podopieczni Pawła Głowackiego zagrają z DKS-em Dobre Miasto (liga okręgowa).  

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, RFS Ryga, Sokół Ostróda, Stomil II Olsztyn, DKS Dobre MiastoKomentarze

  1. 21.02.20 10:53 dzbs

    Przecież Ryśka z klanu zastrzelili

  2. 20.02.20 20:04 jeod

    Ciekawe czy Rychu się odblokuje

  3. 20.02.20 19:57 Kleofas

    Ucięty artykuł.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!