Relacja z meczu Stomil Olsztyn - Resovia

2010/2011 - Druga Liga Olsztyn - Stadion Stomilu
Stomil Olsztyn 1:1 Resovia
1:1
45' Eduardo Bramki Dariusz Kantor 43'
kartki Andrij Nikanowycz ż
Michał Chrabąszcz ż
Bramki Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 5. Paweł Baranowski, 23. Arkadiusz Koprucki, 13. Radosław Stefanowicz - 9. Łukasz Suchocki, 16. Bartosz Szaraniec, 11. Robert Tunkiewicz, 20. Paweł Alancewicz, 24. Michał Renusz - 22. Eduardo.
Resovia: 82. Marcin Pietryka - 5. Wiesław Kozubek, 3. Michał Bogacz, 25. Mirosław Baran, 4. Piotr Szkolnik - 8. Mateusz Kantor (86, 15. Tomasz Kaczor), 23. Michał Chrabąszcz, 13. Andrij Nikanowycz, 10. Dariusz Kantor, 16. Bartosz Hajczuk (84, 17. Michał Ogrodnik) - 32. Sebastian Hajduk (80, 9. Krzysztof Pietluch).
Szczegóły sędziował: Sebastian Załęski (Ostrołęka).

Grający już w tym sezonie tylko o dobry wynik piłkarze OKS 1945 Olsztyn zremisowali na własnym stadionie 1:1 (1:1).

Obie bramki padły tuż przed przerwą. Najpierw na prowadzenie wyszli goście po bramce Dariusza Kantora w 43. minucie. Już w doliczonym czasie pierwszej połowy wyrównał Eduardo. To były jedne z nielicznych momentów w tym spotkaniu godnych wspomnienia. Zarówno z murawy jak i z trybun wiało nudą. Czuć już koniec sezonu, w którym OKS nie walczy już ani o utrzymanie, ani o awans.