Artykuł

Skënder Loshi może szukać sobie nowego klubu. Fot. Emil Marecki

Skënder Loshi może szukać sobie nowego klubu. Fot. Emil Marecki

Stomil Olsztyn wystawił piłkarzy na listę transferową

17.12.20 16:15   em, źródło: stomilolsztyn.com   20  

Stomil Olsztyn za pośrednictwem oficjalnej strony klubu poinformował kto otrzymał wolną rękę w poszukiwaniu sobie nowych klubów.

Skënder Loshi, Sebastian Jarosz oraz Ingo van Weert mogą szukać sobie nowych pracodawców. Stomil Olsztyn nie chce już korzystać z usług tych zawodników, niestety piłkarze mają ważne umowy i na ten moment cały czas trzeba im płacić wynagrodzenie.

Jeszcze w trakcie rundy jesiennej do drużyny rezerw zostali odesłani Jacek Troshupa oraz Ņikita Kovaļonoks. Oni nowych klubów mogli już szukać w poprzednim okienku transferowym.

Grzegorz Lech poinformował że chciałby wypożyczyć do innych klubów Jakuba Staszaka oraz Macieja Serbintowicza. Młodzieżowcy mało grają w I lidze, a dla ich rozwoju najważniejsza jest teraz regularna gra.

- W przypadku Kuby chcemy, aby systematycznie występował na poziomie centralnym. Chcemy, aby to był klub na poziomie II ligi - mówi Grzegorz Lech, prezes Stomilu Olsztyn. - Niedużo brakuje, aby wskoczył na wyższy poziom. Regularna gra pozwoliłaby na to.

I dodaje: - Co do Maćka, chcemy żeby poczuł to, co Kuba, czyli funkcjonowanie w innym klubie, w innym środowisku. Ma być to lekcja życiowa i chcemy jego regularnych występów. Widzimy w nim potencjał. Po okresie wypożyczenia ma wrócić silniejszy, aby wrócił o miejsce w pierwszym zespole.

Do Stomilu Olsztyn z wypożyczenia powraca Jakub Mosakowski. Do swoich klubów z wypożyczenia wracają natomiast: Serafin Szota oraz Hubert Sadowski.

Stomil Olsztyn do treningów wraca 6 stycznia. Zespół pod koniec stycznia wyjedzie na obóz przygotowawczy do Siedlec.

Tagi: Stomil Olsztyn, Skënder Loshi, Sebastian Jarosz, Ingo van Weert, transfery, Grzegorz Lech


Komentarze

 1. 21.12.20 23:15 tomaso

  Niestety, cisza w drugą stronę. Szkoda, bo do wyjęcia byłby ktoś z Bełchatowa na przykład, może wypożyczenie kogoś z ekstraklasy.

 2. 20.12.20 23:08 DJKS

  Dopóki pinokio tu rządzi dopóty ze stadionem nic się nie ruszy.

 3. 20.12.20 18:45 zjs

  Trzeba mieć zgodę konserwatora zabytków. Zabytek epoki edwardiańskiej.

 4. 20.12.20 15:29 SzEFoo

  http://dwadozera.pl/10275/Remont-stadionu-Mazura-Pisz.html?fbclid=IwAR0ukciXwdEMzuytGoPqkTL6PCyXqlWkWPegvsqzQyD275rREsmNZson46c . Ciekawe czy w końcu ktoś zainteresuje się remontem naszego estadio.

 5. 20.12.20 04:07 czerkasow

  Nie bój żaby kocie - jeszcze nie raz będziesz miał okazję do napisania czegoś niezgodnego z polityką klubu 😁

 6. 19.12.20 23:58 tommy1976

  mimo wszystko myślę, że prezesa przed wywaleniem Majewskiego ogranicza tylko kasa. Nie chce mi się wierzyć, żeby Lech znając od środka, w jaki sposób pracuje trener i reszta sztabu (gdzie też brakuje kompetencji i Lech o tym wie), co zresztą niestety widać po wynikach, a jeszcze bardziej po poziomie gry - nie chciał pozbyć się ludzi z nadania Kowala. Licencja Uefa Pro, czy przeszłość piłkarska akurat nie jest wyznacznikiem tego czy ktoś nadaje się na ławkę. Trzeba mieć jaja i charyzmę.

 7. 19.12.20 22:16 kot

  Coś tu chyba za spokojnie... Już w Stomilu skończyły się wszystkie afery? Nie ma nowych? 🧐

 8. 19.12.20 18:17 czerkasow

  Marduck - Twoje odczucia są coraz bliżej prawdy. Zmiana prezesa to był.zabieg czysto kosmetyczny żeby choć na chwilę uspokoić kibiców.

 9. 19.12.20 17:16 marduck

  Sądzę, że wielu z Was żyje w ułudzie. Trenerem jest facet, który odsunął od gry obecnego prezesa, a teraz pod niego podlega, ja nie widzę tu ani krzty normalności - cyrk abraszki jak mawia klasyk tego forum. Osobiście sądzę że nic się nie zmieniło, obecnemu prezesowi odpowiada trener bez kręgosłupa, tylko teraz kto inny podejmuje decyzje ...

 10. 19.12.20 01:42 jacekoks

  Patrząc na fotkę- ależżż tp była nadzieja olsztyńskiej piłki. Jestem w 101 % pewien że fotka pochodzi z okresu gdy klubem władał kelner z suwałk wraz z pele z klewek. Wtedy wszyscy mieliśmy dołączyć do sylwka i wojtka i wierzyć że najlepsze przed nami.

 11. 18.12.20 21:49 marduck

  Ciekawostka z InStat Index, Loshi ma lepsze punkty niż Kuświk ... hmmm, może ściąganie szrotu nie jest tylko domeną amatora z Suwałk

 12. 17.12.20 22:27 Paweł Wilicki

  19BR45 van Veert hmm jesli przez ten rok nie doszedł do siebie ani niczego nie pokazał to po co go trzymac ? Co z tego ze nic nie je, nie pije i mieszka w namiocie wiec nic Nas nie kosztuje ? Niech idzie z błogosławienstwem...a dokładnie cał szrot Nederlanden chyba musi tam wracac bo nikt w Polsce ich nie weźmie.

 13. 17.12.20 22:03 DJKS

  Rezerwy z Olsztyna będą grały z najwyższymi kontraktami w Polsce. A i tak będzie problem tą 4 ligę utrzymać!

 14. 17.12.20 20:57 19BR45

  Oddanie van Weert to lekkie nieporozumienie. Zostaniemy z czterema zdrowymi środkowymi obrońcami przy czym Remisz pewnie po max 3 meczach znów się połamie

 15. 17.12.20 20:32 waldi812

  Podglądałem dziś w treningu. Dynamiczni, mobilni, siła i technika - będzie z nich pożytek. Oby słowa właściciela sprawdziły się chociaż na poziomie 4 ligi.

 16. 17.12.20 20:29 FCBartąg

  Loshi, van Weert, Jarosz, Troshupa, Kovalonoks, Staszak, Serbitowicz, Szota, Sadowski. To 9-ciu. Co z zapytaniami o Strausa, Biedrzyckiego i Hinokio? Wraca Mosakowski, do skladu wskoczy Kanclerz i ... wygramy Pro Junior System. Do utrzymania brakuje 10 pkt, wiec wystarczy grac Luczak-Kuswik-Szramka, Carolina-van Huffel-Spychala-Bucholc, Mosakowski-Byrtek-?, Kanclerz(Skiba).

 17. 17.12.20 19:49 zjs

  To wszystko wygląda na zaklinanie rzeczywistości. Czy wierzycie , że Jacek i Nikita będą szukać nowych klubów także w nowy okienku transferowym? Zrealizują kontrakt do ostatniego dnia albo zażądają kasy. Czy wierzycie, że następna trójka ( no może za wyjątkiem Jarosza) znajdzie pracodawców w Polsce. Ta sama sytuacja: trzeba będzie bulić do ostatniego dnia. Do tego trzeba jeszcze pracować nad Kokim, Karoliną i Huffelem. Nieźle nam nasrał w gniazdo Kowalewski z Czereszewskim. Złożyłem życzenia i miałem już nie pisać, ale krew mnie zalewa. a gdzie kasa na wzmocnienia?

 18. 17.12.20 19:19 waldi812

  Akurat Jarosz mimo wszystko zaskakuje, no ale jest Szramka. Z tego nasuwa się logiczny wniosek, że nikt ich nie weźmie i będą grali w zespole rezerw.

 19. 17.12.20 18:50 barakuda

  Może Kowalewski ich kupii

 20. 17.12.20 16:43 Paweł Wilicki

  hmm częsc Nederlandowego naboru do oddania... Oby skutecznie. Carolinie dac grac znow wzdluz linii a nie cofania, Kokiego złapac mocno za jaja i meską reka wskazac mu jego miejsce i robote a cos z Nich bedziemy mieli. Jesli bedzie jak do tej pory, na miekko, to lepiej niech ida sobie choc niby nie jedza, nie pija i biwakuja pod namiotem...

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!