Artykuł

Stomil Olsztyn zagra sparing z Arką Gdynia. Fot. Emil Marecki

Stomil Olsztyn zagra sparing z Arką Gdynia. Fot. Emil Marecki

Stomil Olsztyn zagra sparing z Arką Gdynia

26.01.23 07:59   em   2  

W najbliższy piątek (27 stycznia 2023 roku) piłkarze Stomilu Olsztyn zagrają drugie spotkanie sparingowe w tym roku. Tym razem zagrają z I-ligową Arką Gdynia.

Olsztynianie kończą trzeci tydzień treningów w nowym roku. Zwieńczeniem tego będzie solidny sparing, bo podopieczni Szymona Grabowskiego wybierają do Gdyni, gdzie na Narodowym Stadionie Rugby zagrają z I-ligową Arką Gdynia.

W pierwszym meczu sparingowym w tym roku, w zeszłym tygodniu, Stomil zagrał z III-ligową Mławianką Mława. Olsztynianie bramki strzelali dopiero po przerwie i wygrali to spotkanie 4:0. Dwa gole m.in. strzelił Hubert Krawczun.

Teraz czas na lepszego rywala, bo Arka Gdynia, obecnie zajmuje 6. miejsce w I lidze. Stomil z Arką rywalizował w ostatnich latach w lidze, a teraz przyjdzie się zmierzyć w sparingu. Prawdopodobnie mecz będzie trwał 3 x 40 minut.

Początek sparingu przewidziano na godzinę 11:00.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Arka GdyniaKomentarze

  1. 26.01.23 16:44 DJKS

    Kariera podobna do bramkarza Leszczyńskiego. Przerost formy nad treścią.

  2. 26.01.23 15:41 zjs

    Arka skróci wypożyczenie do Puszczy dla Artura Siemaszki? W Arce kariery nie zrobił, w Puszczy nie błyszczał. Koniec marzeń o wielkiej karierze? " A w sercu tylko Stomil"

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!