Artykuł

Herb Stomilu Olsztyn, fot. Artur Szczepański

Herb Stomilu Olsztyn, fot. Artur Szczepański

Stomil poznał ewentualnych rywali w I rundzie Pucharu Polski

14.06.13 14:37   mmks   7  

Stomil Olsztyn poznał swoich ewentualnych rywali w I rundzie Pucharu Polski. Spotkanie tej fazy zostanie rozegrane 24 lipca na wyjeździe.

Rywalem olsztynian będzie ktoś z czwórki: zwycięzca Pucharu Polski na szczeblu Lubelskiego ZPN (AMSPN Hetman Zamość lub Chełmianka Chełm), MKS Oława, Rozwój Katowice lub Świt Nowy Dwór Mazowiecki.

Cały zestaw par rund przedwstępnej, wstępnej oraz I znajdziecie w serwisie 90minut.pl.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Puchar Polski, Hetman Zamość, Chełmianka Chełm, MKS Oława, Rozwój Katowice, Świt Nowy Dwór MazowieckiKomentarze

 1. 17.06.13 16:30 zjs

  Jednak dręczy mnie niepokój. Brak wartościowych zawodników w szerokiej kadrze, za duża rotacja pierwszego zespołu. Musi być długofalowa kontynuacja. Wartościową drużynę buduje się w dłuższym czasie.

 2. 17.06.13 10:38 krzyżak

  S.M.P. masz rację. Dlatego trzeba wykorzystywać swoje atuty maksymalnie. Nie możemy zagwarantować wielkich pieniędzy ale możemy zagwarantować pewne pieniądze. A w obecnych czasach to jest bardzo ważne. Mamy pewną markę jako były pierwszoligowiec (w starej nomenklaturze, teraz to były ekstraklasowicz) co też daje kilka punktów do atrakcyjności pracodawcy. No i frekwencja na meczach tez nie jest najgorsza.

 3. 16.06.13 20:35 S.M.P.

  spokojnie zjs... dopiero co rozpoczęła się karuzela transferowa a ty już oczekujesz cudów. musimy być cierpliwi. Klub nie jest anie specjalnie aktrakcyjny ani bogaty o infrastrukturze nie wspomnę. SPW!

 4. 16.06.13 11:36 zjs

  A kto pojedzie na zgrupowanie 30 czerwca do Jarocina jak drużyna w rozsypce? Wybaczcie panowie! Gramy na zapleczu ekstraklasy a na początku sezonu od nowa budujemy drużynę? A gdzie kontynuacja ? "Bobo" Kaczmarek mawiał o sytuacji w klubie - manufaktura. Zostało do dziś. Nawet w stowarzyszeniu powinna być jakaś myśl o rozwoju. U nas dominuje doraźność i zasada jakoś to będzie. Do czasu. W ekstraklasie za starego "STOMILU" było tak samo. Jak się skończyło?

 5. 15.06.13 22:10 tommy1976

  czyli wychodzi na to, że pierwszy mecz sezonu w Katowicach z Rozwojem...

 6. 15.06.13 00:45 Pastor

  zdecydowanie do przejścia

 7. 14.06.13 15:44 Has

  do wygrania jak nie odpuszczą i czekamy na kogoś z ekstraklasy.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!