90+3' Koniec meczu. Remis 1:1.
90+2' Druga żółta kartka dla Kamila Hempela. Obrońca Stomilu musi opuścić boisko.
77' Dominik Kun przed szansą strzelenia gola. Szkoda.
75' Janus zlitował się nad Stomilem i nie trafił w idealnej sytuacji.
63' Patryk Kun wszedł za Daniela Michałowskiego.

Artykuł

Piłkarze Stomilu Olsztyn zagrają w sobotę w Płocku, fot. Artur Szczepański

Piłkarze Stomilu Olsztyn zagrają w sobotę w Płocku, fot. Artur Szczepański

Płock - stadion im. Kazimierza Górskiego, 5 października 2013 r., godz. 17:30

Strata punktów w Płocku oznacza zmianę trenera

03.10.13 18:02   em   23  

Piłkarze Stomilu Olsztyn mają ciężkie zadanie do wykonania w Płocku. Muszą wygrać spotkanie, żeby uratować posadę dla trenera Zbigniewa Kaczmarka.

Spotkanie rozpocznie się w sobotę o godzinie 14:00, a bezpośrednią transmisję z meczu przeprowadzi telewizja Orange Sport. Dwie godziny później będzie już wiadomo czy "Biało-niebiescy" wygrają i co za tym idzie, czy trener Kaczmarek przez zbliżający się tydzień będzie mógł spokojnie przygotowywać zespół do meczu z Flotą Świnoujście. Każdy inny wynik oznacza jedno. Trener Kaczmarek pożegna się z posadą pierwszego trenera, nawet przy remisie po pięknej grze naszego zespołu. Cel na Płock jest jeden: TRZY PUNKTY!

Zarząd klubu robi wszystko, żeby zespół do meczu przygotował się w jak najlepszych warunkach. Do Płocka mimo bliskiej odległości autokar klubowy ruszy już w piątek. Nie wiadomo w jakiej roli do niego wsiądzie japoński zawodnik Yasuhiro Katō. Czy będzie już pełnoprawnym zawodnikiem Stomilu czy nadal turystą z Japonii, który trenuje ze Stomilem. Ukraińska federacja zwleka z wysłaniem do Polski certykiatu. Konkretnie chodzi o potwierdzenie, że kontakt Katō został rozwiązany z winy klubu Howerli Użgorod. Pozostali zawodnicy są do dyspozycji trenera.

Więcej informacji o meczu:

Fortuna

Tagi: Stomil Olsztyn, Wisła Płock, I liga, Płock, Zbigniew Kaczmarek, Yasuhiro Katō


Komentarze

 1. 05.10.13 16:45 maniek86

  @paragon, tak jak zwykle... w GO (piątkowe wydanie)

 2. 05.10.13 14:55 arek0311

  Katastrofa! Co oni grają! I te strzały Lecha:)

 3. 05.10.13 13:43 paragon

  gdzie znajdę ten felieton Iwańskiego ?

 4. 05.10.13 09:18 Biała Armia

  Nawet jak by wygrali to tak powinni podziękować trenerowi.Czemu juz piszę nie ma już pomysłu,nie widać u nim zapału,gramy taką samą formacją którą cała liga zna juz nas w małym paluszku.Już 3 lata spędzi wystarczająco. Już w tamtym sezonie nie miał pomysłu i męczył się tą drużyną. Dla dobra klubu w sensie piłkarzy trzeba podziękować.

 5. 04.10.13 18:22 maniek86

  Dzisiaj Iwański w swoim felietonie znowu pojechał po Kaczmarku. W felietonie o tytule "Niech Stomil przegra ten mecz!" Kaczmarka nazywa najgorszym trenerem. Wymienia też potencjalnych trenerów m.in. Engela juniora

 6. 04.10.13 16:30 emillys

  Kase od Libry dla stomilu zalatwil tak naprawde Grzymowicz,taki byl warunek udzielenia zgody na powstanie przy sikorskiego galeri.Gdyby nie miasto to juz dawno klub by upadl

 7. 04.10.13 14:02 przem85

  Szacunek trenerze za awans do I ligi. Szacunek też za utrzymanie klubu w pierwszej lidze. Ale ja bym i tak trenerowi podziękował po pierwszym sezonie w pierwszej lidze. Może i piłkarze by nie poodchodzili? (Suchy, Kaczmarek) Trener z tym zespołem już nic więcej nie osiągnie niestety.Dlatego noe życze porażki w meczu ale życzę sobie zmiany trenera.

 8. 04.10.13 13:58 Kot

  Kolego zjs, ja czuję się dobrze, ogólnie jest bardzo dobrze, radujmy się. Zakładam stowarzyszenie, taki mam pomysł, którego celem będzie postawienie mosiężnego pomnika wszystkim zasłużonym dla klubu Olsztyński Klub Sportowy 1945 w Olsztynie. Zbierzemy pieniądze, pozwolenie i się wybuduje taki monument, na jaki nawet papież nie zasługuje!

 9. 04.10.13 13:52 STO1945MIL

  Do kolegi Kurczę, Kurczę... który myślami jest w PRL-u ;) Fakt, klub jest w najlepszej sytuacji finansowej od 10 lat, tyle że nie jest to zasługa obecnego "zarządu" w osobie Pana Czałpińskiego tylko w dużej mierze Pana Bogusza! Mimo tak dobrej sytuacji finansowej, pytanie: Jak ten POTENCJAŁ jest wykorzystywany?! Łagodnie mówiąc to mizernie... Nie widać żadnej strategi działania czy myśli rozwoju! Żaden olsztyński młodzieżowiec w ostatnim meczu nie wyszedł w 1 składzie! Klub nie promuje zawodników, ani nie zarabia na transferach! Nie zarabia również na biletach! Dwa lata temu budżet był o 1 mln mniejszy a wszystko funkcjonowało dużo lepiej, 3-4 tys. osób na meczach i PRZEDE WSZYSTKIM BYŁY DOBRE WIDOKI NA PRZYSZŁOŚĆ!! A dzisiaj jest o 1 mln większy budżet, CO WIĘCEJ OD ROKU JEST STABILNY BUDŻET NA 5 LAT!! Więc można śmiało planować! A co jest zamiast tego?! Pusty stadion,brak kibiców gości, słaba atmosfera, słabe wyniki, zero rozwoju i widoków na przyszłość! Do tego wisienką na torcie wypowiedź "prezesa" sprzed 2 tyg, że - WSZYSTKO JEST NA NAJLEPSZEJ DRODZE, ŻE ZWOLNIENIA NIE MIAŁYBY ŻADNEGO SENSU!! Teraz Pan Bogusz powiedział, że "czas na zmiany" to nagle "zarząd" wyskakuje, że trener gra następny mecz o życie! No jak to wygląda?! KOMICZNIE ;)

 10. 04.10.13 13:41 baron

  dla kumatych: od nowej rundy trenerem J.Budziłek pseudonim " gadający chrzan ".

 11. 04.10.13 12:47 Tiger

  smuda - ty już się raz popisałeś wypowiedzią poniżej krytyki w zeszłym tygodniu. Nie chciało mi się tego komentować, nie wiem kim jesteś i nie chce wiedzieć ale jakby nie patrzeć, prezes Cz. delikatnie mówiąc się nieco ośmiesza swoimi wypowiedziami w prasie. Jeżeli to go przerasta to niech sobie zatrudni rzecznika. I sprawy finansowe nie mają tu nic do rzeczy. A już trzymanie na stołku "treneiro" tyle czasu to zakrawa na kpinę, tyle że to nie leży w jego kompetencjach zapewne...

 12. 04.10.13 09:15 smuda

  Kolega STO1945MIL, tak jak nazwa wskazuje, został w tym 1945 a nie w Stomilu obecnym. Wszyscy wiedzą ,że to ty Laweta wypisujesz te brednie i tak się zastanawiam jakie masz do tego prawa. Ktoś coś powiedział, to oczywiście braki w zarządzaniu itp. a tymczasem jak wynika klub jest w najlepszej kondycji finansowej od 10 lat ty młotku: nie zwolniono Kaczmarka bo obywatel STO1945MIL tak chciał i wielkie aleee to wielkie larum bo rzeczywiście wszyscy powinni słuchać się Pana STO1945MIL i jest piękny i inteligentny no i jeszce to on wie jak poprowadzić ten klub. Wcześniej było tylko cudownie i nawiasem mówiąc to kim ty kurczę jesteś żeby kogokolwiek oceniać - nie ty zdobyłeś awanas do I ligi , nie ty utrzymałeś tą ligę . Olsztyński fachowiec kurczę

 13. 04.10.13 08:59 Emilozo

  SfcM: Info od kumatych.

 14. 04.10.13 00:38 SfcM

  EM - SKĄD INFO, ŻE JAK PRZEGRAJĄ TO ZWOLNIĄ TRENERA?

 15. 03.10.13 22:18 zjs

  Kocie! Jestem wzruszony do głębi swojego jestestwa. Kocie ! Pokochałem Zarząd, trenera i piłkarzy. Wszystko jest dobre, wszystko!

 16. 03.10.13 20:43 Kot

  Zbigniew Kaczmarek to dobry trener, najdobry na jakiego nas stać, a jego pomagierzy Adam i Sylwester też są dobrzy. Jacek Czałpiński to dobry prezes, wszyscy w klubie są dobrzy i dają radę w trudnych czasach. Piłkarze są dobrzy, chciałbym mieć z nimi pamiątkowe foto i trochę autografów. Wszyscy są dobrzy i wszystkich pozdrawiam. Ten komentarz jest dobry i nikogo nie obraża, bo dobroć przeze mnie przemawia. Mam nadzieję, że moderator będzie dobry i nie usunie mojego dobrego wpisu. Pozdrawiam!

 17. 03.10.13 20:39 Pawlik

  Wymienic czas kolegow na innych kolegow z regionu.Ciekawe kim mamy straszyc w tym Plocku,Papka bez form ,Michalowski to nie skrzydlowy w srodku pola Lech bez formy jedynie cos Jeglinski gra.Z taka ofensywa to i o remis ciezko bedzie.

 18. 03.10.13 20:36 Kot

  OBRAŻANIE SIĘ JEST NIEMĘSKIE!

 19. 03.10.13 20:22 Piłsudski

  nigdy Was o to nie prosiłem ale błagam Was-PRZEGRAJCIE!

 20. 03.10.13 20:06 panbaleron

  nawet ewentualne wygranie meczu nie powinno miec wplywu czy pan trener zostanie czy nie poprostu ta zamiana trenera jest potrzebna nowa miotła

 21. 03.10.13 20:00 STO1945MIL

  Decyzje i wypowiedzi "prezesa" budzą we mnie uśmiech politowania;) Wypowiedź sprzed 2 tyg: "Zacznijmy od tego, że nie uważam rezultatów osiąganych przez OKS za słabe - Naszym celem jest utrzymanie - Jak do tej pory wszystko jest na najlepszej drodze do realizacji tego planu. Wyciąganie konsekwencji takich jak kary finansowe lub nawet ZWOLNIENIA nie miałyby ŻADNEGO SENSU !! To tylko opóźniłoby nadejście oczekiwanych, pozytywnych efektów naszej pracy. Jeśli ktoś oczekuje natychmiastowego cudu i raptownej poprawy wyników, to może się zawieść. Zapewniam, że nie mamy powodów do paniki." .... Minęły raptem 2 mecze i okazuje sie że jest wielkie LARUM, a trener gra mecz o posadę - NO ŚMIESZNE ;) Cała ta sytuacja jak i wcześniejsze wypowiedzi oraz decyzje tak MIAŻDŻĄCO OBNAŻAJĄ BRAKI w "zarządzaniu" klubem, że nie sposób tego opisać w jednym komentarzu... Pokazuje ABSOLUTNE, powtarzam: Absolutne myślenie, działanie i PATRZENIE KRÓTKOWZROCZNE! - Zresztą taki stan rzeczy utrzymuje się już od 2 lat. Teraz to tylko zaczyna następować zbiór plonów...

 22. 03.10.13 18:41 fanthomas

  Najgorszy jest brak reakcji trenera pdoczas meczu.niech zdejmie te przyciemniane okulary bo jak widac on jak i kibice ogladamy dwa rozne spotkania.

 23. 03.10.13 18:09 Biała Armia

  Dla dobra klubu zawodników mogli by przegrać.Już mówię dla czego. Po pierwsze może by wreszcie zbychu odszedł, no i wtedy zawodnicy będą chcieli grać.Bo piłkarze grają tak jak graja ,ponieważ chcą trenera zwolnić.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!