Artykuł

Suaibo Baldé nie zagra w Stomilu. Fot. Paweł Piekutowski / stomilolsztyn.com

Suaibo Baldé nie zagra w Stomilu. Fot. Paweł Piekutowski / stomilolsztyn.com

Suaibo Baldé i Bartłomiej Urbański nie zagrają w Stomilu

09.10.20 19:12   em   4  

Zakończyły się testy dwóch zawodników w drużynie Stomilu Olsztyn. W olsztyńskiej drużynie nie zobaczymy: Suaibo Baldé i Bartłomieja Urbańskiego.

- Zawodnik z Portugalii pokazał się z dobrej strony, natomiast na tę chwilę nie chcemy zwiększać liczby obcokrajowców w szatni i będziemy śledzili tego piłkarza w perspektywie zimowego, bądź letniego okienka transferowego - powiedział dla stomilolsztyn.com Grzegorz Lech, prezes Stomilu Olsztyn.

Tagi: Stomil Olsztyn, Suaibo Baldé, Bartłomiej Urbański


Komentarze

 1. 09.10.20 20:56 janekiwan

  Bądźmy poważni, gdyby był na tyle dobry aby od razu wskoczyć do pierwszego składu to by go wzięli. A że pewnie co najważej pokazał potencjał i nadałby się na ławkę/rezerwy to jest wytłumaczenie, że za dużo obcokrajowców.

 2. 09.10.20 20:38 waldi812

  Naprawdę Grzesiek tak powiedział?? Kowalovirus dalej jest groźny

 3. 09.10.20 20:34 marduck

  Ale zanim wzięli Na testy Mr Baldé to w klubie inna ilość obcokrajowców? Co za debilny argument. Kto ten bezsens wymyślił?

 4. 09.10.20 19:43 czerkasow

  Ooo. Nowość. Nie mają w klubie takiego zaufania jak miał Pele z Klewek :)

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!