Artykuł

Superbet sponsorem Stomilu Olsztyn. Fot. superbet.pl

Superbet sponsorem Stomilu Olsztyn. Fot. superbet.pl

Superbet sponsorem złotym Stomilu Olsztyn

01.02.23 12:31   em   7  

Legalny bukmacher Superbet został sponsorem złotym II-ligowego Stomilu Olsztyn. Umowa będzie obowiązywać do czerwca 2024 roku.

- Cieszymy się, że dołączamy dziś do grona partnerów najbardziej utytułowanego piłkarskiego klubu na Warmii - mówi Adam Lamentowicz, Prezes Zarządu Superbet. - Z zaciekawieniem obserwujemy także działania prowadzone przez kub związane z powstałą w listopadzie sekcją szachową, która dla nas jest szczególnie bliska. Wierzymy, że nasza współpraca przyczyni się do powrotu Stomilu na należne mu miejsce.

- Bardzo się cieszę, że Superbet dołącza do biało-niebieskiej rodziny - mówi Michał Żukowski, przewodniczący Rady Nadzorczej Stomilu Olsztyn. - Od początku rozmów kluczowy dla naszego partnera był plan i nasze wsparcie w zwiększeniu aktywności Superbet w regionie Warmii i Mazur. Mam nadzieję, że to jest dopiero początek trwałej i długoterminowej współpracy, która będzie rosła w siłę z korzyścią dla obu stron. Niezwykle dla mnie cenne jest też wsparcie naszej sekcji szachowej, bo pozwoli ono na niezbędne zakupy i dalszy rozwój.

Stomil ma dostawać także dodatkowe środki za rejestrację kibiców u tego bukmachera. Umowa będzie obowiązywać do czerwca 2024 roku.

Tagi: Stomil Olsztyn, Stomil Olsztyn - szachy, Superbet, Michał Żukowski, Adam Lamentowicz


Komentarze

 1. 04.02.23 10:26

  Jest jakiś kod promocyjny?

 2. 01.02.23 18:55 Pablo Olsztyn

  Bart... W punkt 👍

 3. 01.02.23 14:27 Bart

  Pozytywne info powoli powoli gromadzić coś się dzieje to najważniejsze. Najgorsze ze okazuje się ze jak się chce to się da, szkoda że 3 lata musiała nauka trwać ale lepiej późno niż wcale i są pozytywne Efekty.

 4. 01.02.23 13:30 waldi812

  Extra! Tak było jak piszesz Czerkasow.

 5. 01.02.23 13:22 nowy nick czerkasowa

  Niech mnie ktoś poprawi, jak się mylę, ale za rejestrację użytkowników Stomilowi płacił, kilka lat temu, również ForBet.

 6. 01.02.23 12:29 DJKS

  To jest właśnie wszystko to, czego brakuje w Olsztynie. Inwestor/sponsor wchodząc w poważny biznes właśnie tego oczekuje: stadion, zaplecze treningowe, rozwojowa akademia, rozwój miasta, dobre relacje na linii miasto-klub. W Olsztynie o tym wszystkim możemy pomarzyć, pod każdym względem prowincja i Polska C.

 7. 01.02.23 12:25 DJKS

  Wywiad z Philipem Platkiem, amerykańskim biznesmenem polskiego pochodzenia, właścicielem m.in. włoskiej Spezzi, zamierzającym zainwestować w klub piłkarski ŁKS Łódź: ''Ostatecznie zdecydował się pan w to wejść. Co pana przekonało?Myślę, że to dobra okazja. ŁKS ma nowy stadion, zaplecze treningowe, rozwija klubową akademię. Mają dobre relacje z miastem, jest duża baza fanów. Również miasto Łódź się rozwija, jest tam wszystko, czego potrzeba. Do tego jest dobrze, centralnie położone. Oczywiście, ostatnie lata były dla klubu trudne, ale myślę, że najgorsze już za nimi, że sporo spraw już tam wyczyszczono''.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!