90+2' Koniec meczu. Przegrywamy 2:3.
86' Kaźmierowski wchodzi za Papkę.
84' Dobra akcja Stomilu, zakończona zamieszaniem pod polem karnym, jednak nikt nie zdołał oddać strzału na bramkę gości.
83' Sektorówkę ozdabia blask czerwonych rac.
83' Żółta kartka dla Grzegorza Lecha.

Artykuł

Logo akcji Kolorujemy, fot. facebook.com/Kolorujemy

Logo akcji Kolorujemy, fot. facebook.com/Kolorujemy

W sobotę na olsztyńskim stadionie "Kolorujemy"

19.09.13 09:27   em   0  

W sobotę (21 września) w sektorze rodzinnym na stadionie Stomilu Olsztyn odbędzie się malowanie wielkiej flagi, która będzie promowała akcję "Kolorujemy". Impreza odbędzie się w godzinach 12-15.

Pomysł na taka akcją w głowach kibiców Stomilu zrodził się w środku tygodnia i szybko został zaakceptowany przez olsztyński klub, który pomaga w organizacji akcji.

- Flaga o dużych wymiarach zawiśnie na niedzielnym spotkaniu Stomilu z GKS-em Bełchatów na trybunie odkrytej - zapowiada Emil Wojda, specjalista ds. marketingu w olsztyńskim Stomilu.

Zapraszamy na akcję malowania wszystkich kibiców ze swoimi pociechami. Każdy kibic będzie miał swój skromny udział w namalowaniu tej flagi. Oprócz tego w akcji wezmą udział kibice ze stowarzyszenia "Stomil Ponad Wszystko", fanatycy niezrzeszeni, grupa Ultra(S)tomiL, piłkarze grup młodzieżowych olsztyńskiego Stomilu oraz popularne "Stomilanki". Oprócz promocji akcji "Kolorujemy" impreza ma na celu integrację środowiska związanego z olsztyńskim Stomilem.

Organizatorzy zapewniają atrakcje dla najmłodszych. Dostępna będzie m.in. zjeżdżalnia, trampolina czy boisko do gry w piłkę dla młodych fanatyków. Będzie także grill, więc każdy może zabrać ze sobą kiełbaskę czy mięso do upieczenia.

Jest prośba do wszystkich, którzy zdecydują się w sobotę przyjść na stadion, o zabranie ze sobą pędzli oraz farb. Organizatorzy mają przygotowaną pewną pulę, ale im więcej tym lepiej.

Czym jest akcja "Kolorujemy"? Szczegóły znajdziecie tutaj.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Emil Wojda, kibice, Kolorujemy, Ultra(S)tomiL, stowarzyszenie "Stomil Ponad Wszystko"Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!