94' Koniec meczu.
91' 4 minuty do końca.
91' Zbliża się koniec meczu, o remisie już dawno zapomnieliśmy.
74' Spychała wpada w pole karne, ale nie wyszło mu uderzenie z lewej nogi. 1
73' Ostra wrzutka z rzutu rożnego Monety, do piłki dopada Reiman, ale trafia w obrońców Odry. 1

Wyniki 9 kolejki I ligi: Nie ma już niepokonanych drużyn

21.09.21 08:44   em   0

Gorycz porażki po raz pierwszy w sezonie poczuli piłkarze oraz kibice Korony Kielce. Zostali pokonani przez Sandecję Nowy Sącz, która dość niespodziewanie zamyka ligowe podium.

Pierwsze starcia podczas IX kolejki Fortuna 1 Ligi zostało rozegrane w Jastrzębiu-Zdroju, gdzie miejscowy GKS podzielił się punktami z Zagłębiem Sosnowiec (1:1). Bramkę dla drużyny gości strzelił pod koniec pierwszej połowy Szymon Sobczak, były gracz Stomilu Olsztyn. Dla Szymona była to już 5 bramka w lidze.

Wczesnym sobotnim popołudniem mogliśmy obejrzeć jedno z ciekawiej zapowiadających się spotkań w dziewiątej serii gier. ŁKS Łódź wypuścił z rąk prowadzenie i przegrał ze spadkowiczem z ekstraklasy - Podbeskidziem Bielsko-Biała (1:2). Dzięki zwycięstwu Górale wyprzedzili w tabeli ŁKS.

W meczu przyjaźni Korona Kielce przegrała swój pierwszy mecz w lidze(0:1). Drużyna, która jako pierwsza zdołała pokonać kielczan była Sandecja Nowy Sącz - pucharowy rywal Stomilu.

Niedziela w Fortunie 1 Lidze zaczęła się od kolejnego hitu kolejki. GKS Tychy na własnym stadionie zremisował z Widzewm Łódź (1:1). Gola na wagę punktu w doliczonym czasie gry strzałem zza pola karnego zdobył kapitan tyszan - Łukasz Grzeszczyk. W drużynie gości Dominik Kun rozegrał 87 minut

Siódmej porażki w lidze doznał Stomil Olsztyn, który przegrał w Opolu z miejscową Odrą (2:0) RELACJA Z MECZU

Meczem, które kończyło weekendowe zmagania w IX kolejce F1L było stracie Puszczy Niepołomice z Chrobrym Głogów. Mecz zakończył się podziałem punktów (2:2), był to pierwszy punkt w tym sezonie zdobyty przez Puszczą na własnym stadionie. Całe spotkanie w barwach Chrobrego rozegrał Marcel Ziemann.

Skazywana na pożarcie przed sezonem Skra Częstochowa w niedzielę pokonała niespodziewanie Arkę Gdynia (2:1). Mecz został rozegrany w Gdyni, ale to Skra formalnie była gospodarzem spotkania.

W straciu benamianków Fortuna 1 ligi Górnik Polkowice zremisował na własnym boisku z GKS Katowice. W drużynie gospodarzy całe spotkanie rozegrał Jarosław Ratajczak, natomiast Maciej Pałaszewski pojawił się na boisku w 81 minucie.

Zaplanowany na 17 września mecz IX kolejki Fortuna 1 ligi został przełożony z powodu zalanego boiska na stadionie miejskim w Rzeszowie