Wysoka wygrana Stomilu II z Jeziorakiem Iława

08.06.24 22:01   em   7

Piłkarze Stomilu II Olsztyn w ostatnim domowym meczu tego sezonu pokonali 6:1 iławskiego Jezioraka. Olsztynianie awansowali w tabeli na bezpieczne miejsce.

Gdy wydawało się, że pierwsza połowa spotkania zakończy się bezbramkowym remisem, to Tatsuya Taguchi zagrał idealną piłkę w pole karne i bramkę na 1:0 strzelił Jakub Karpiński.

Po zmianie stron Stomil II za sprawą Jakuba Kopacza podwyższył wynik. Olsztynianie napędzali się z minuty na minutę i ostatecznie wygrali to spotkanie 6:1.

Zwycięstwo pozwoliło wydostać się ze strefy barażowej. W ostatniej kolejce Stomil II jedzie do Gołdapi na mecz z Romintą. Wygrana w tym meczu zapewni pozostanie na następny sezon w IV lidze. Z meczu przeprowadzimy transmisję na żywo połączoną z podawaniem wyników na żywo z innych stadionów.

• Stomil II Olsztyn - Jeziorak Iława 6:1 (1:0)

1:0 - Jakub Karpiński (45), 2:0 - Jakub Kopacz (50), 3:0 - Mateusz Pajdak (58), 3:1 - Marian Kovalskyi (65), 4:1 - Tatsuya Taguchi (70), 5:1 - Kacper Gwardiak (78), 6:1 - Tatsuya Taguchi (85)

Stomil II: 45. Bartosz Stankiewicz - 2. Marcel Abramczyk (52, 21. Kacper Gwardiak), 3. Michał Romanek, 4. Wiktor Lutkowski, 5. Maciej Kotarba, 6. Jakub Kopacz (79, 22. Igor Jędrzejczyk), 7. Mateusz Pajdak, 8. Wojciech Żelazo (69, 15. Jakub Babalski), 9. Jakub Karpiński (79, 16. Aleksander Baniewski), 10. Tatsuya Taguchi (86, 12. Maciej Niemier), 20. Maciej Narloch.