Artykuł

Marcel Ziemann. Fot. Emil Marecki / sport.egit.pl

Marcel Ziemann. Fot. Emil Marecki / sport.egit.pl

Ziemann: Zadecydował początek

24.11.17 23:10   em   1  

Stomil Olsztyn przegrał 0:1 z Chojniczanką Chojnice. Po meczu rozmawialiśmy z obrońcą olsztyńskiego klubu Marcelem Ziemannem.

Mimo zmian, które zaszły w klubie, nie udało się przerwać złej passy i trzecia porażka z rzędu stała się faktem.
- Zadecydował początek. Im dłużej mecz trwał, tym częściej dochodziliśmy do sytuacji i remis, a nawet uważam, że wygrana, były w zasięgu. Niestety nie umiemy się sami wynagrodzić za dobre akcje i nie strzelamy. W tym jest nasz obecny problem, że tracimy bramkę, a z przodu nie strzelamy.

Straciliście bardzo podobną bramkę, do tej z Bytovią. Chojniczanka dyktowała wam warunki?
- Strzelili bramkę i chyba im nie zależało na podwyższeniu wyniku. Nie mogliśmy tego wykorzystać, mimo, że oddali nam pola tyle ile chcieli. Nie skorzystaliśmy z tego i schodzimy z boiska pokonani.

- Kibice zarzucali wam brak walki, zaangażowania. Jak to odbierasz z perspektywy boska?
- Na boisku każdy daje z siebie sto procent. Nikt nie chce przegrywać. Jedyne, co można nam zarzucić, to może to, że przy tej trzeciej porażce z rzędu mamy blokadę. Brakuje nam pewności. Zaangażowania nam nie brakuje. Każdy daje tyle ile fabryka dała.

Każdy myślał, że zadziała efekt nowej miotły i pokażecie inne oblicze na boisku.
- Na pewno były zmiany, bo nie graliśmy tak, jak we wcześniejszych spotkaniach, ale może był to za krótki okres, żeby oczekiwać diametralnej zmiany. Trzeba tez przypomnieć, że graliśmy z wiceliderem, który jest na fali i tej pewności siebie ma nadmiar.

Jak wasze nastawienie przed meczem z Wigrami w takim razie?
- Na pewno obecnie nie za ciekawe, mogłoby być lepsze. Musimy ten ostatni mec wygrać za wszelką cenę. To jedyna możliwości.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Marcel Ziemann, Chojniczanka Chojnice, I liga, Rozmowa po meczuKomentarze

  1. 25.11.17 22:41 THE CORE

    Marcel, a ty wiesz że rozgrzewka kończy się gdy sędzia rozpocznie mecz a nie 15-20 minut później? Powiedz kolegom bo wy chyba tego nie wiecie...

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!