Relacja z meczu Znicz Biała Piska - Stomil II Olsztyn

Pl. Mickiewicza 25 (klub); Sportowa 1 (boisko), 12-230 Biała Piska
2:0
4' Tomasz Tuttas
33' Karol Janik
59' Tomasz Tuttas
90' Maciej Kierznowski
ż Tomasz Tuttas
ż Radosław Laszkowski
Bramki Znicz Biała Piska: 1. Andrzej Szyszko - 21. Paweł Uszyński, 19. Adam Wyszyński, 4. Ireneusz Piwko, 18. Sebastian Zaczkowski - 20. Karol Janik (71, 13. Radosław Laszkowski), 2. Michał Zawalich (35, 5. Jakub Lutrzykowski), 3. Wojciech Strychalski, 11. Maciej Kierznowski - 9. Tomasz Tuttas (85, 14. Krystian Leonik), 7. Konrad Radzikowski (65, 10. Dawid Radkiewicz).
Stomil II Olsztyn: 88. Michał Leszczyński - 87. Łukasz Buder (70, 22. Jakub Krajewski), 6. Mateusz Sikorski, 8. Michał Miąsko, 3. Wojciech Dziemidowicz (67, 4. Kacper Nawrocki) - 7. Tomasz Strzelec (46, 5. Michał Suchodolski), 14. Łukasz Szumski (46, 12. Mateusz Musiński), 20. Paweł Tomkiewicz, 9. Wojciech Dubis, 11. Piotr Wypniewski - 13. Andrzej Mański.
Szczegóły sędziował: Paweł Jarguz (Olsztyn).

Lider pewnie pokonał młody zespół z Olsztyna. Już w 4. minucie Tuttas z wolnego zdobył bramkę. Jeszcze przed przerwą Janik podwyższył wynik na 2:0. Po przerwie gospodarze nie spuszczali z tonu i w 59. minucie po dośrodkowaniu Zaczkowskiego Tuttas głową pokonał Leszczyńskiego. Wynik - w doliczonym czasie - ustalił Maciej Kierznowski, który z bliska strzelił pod poprzeczkę.

- Wygrał bardziej dojrzalszy zespół, przy okazji pokazaliśmy niezłą skuteczność - ocenia Jan Pupek, trener Znicza.

źródło: Gazeta Olsztyńska