Relacja z meczu Znicz Pruszków - Stomil Olsztyn

Lech 87'
ż Niewulis
ż Kucharski
kartki Ziemann ż
Bramki Znicz Pruszków: 12. Piotr Misztal - 3. Michał Kucharski, 6. Rafał Zembrowski, 14. Maciej Mysiak, 55. Rafał Zaborowski (46, 18. Bartosz Jaroch) - 21. Aleksander Jagiełło, 4. Andrzej Niewulis, 16. Radosław Bartoszewicz, 7. Maksymilian Banaszewski (46, 87. Adrian Paluchowski), 17. Mateusz Stryjewski (76, 20. Adrian Grabowski) - 9. Przemysław Kita
Stomil Olsztyn: 13. Michał Leszczyński - 3. Marcel Ziemann (76, 93. Igor Biedrzycki), 31. Tomasz Wełnicki, 87. Arkadiusz Czarnecki, 4. Jarosław Ratajczak - 23. Patryk Kun, 21. Łukasz Jegliński, 97. Wiktor Biedrzycki, 5. Grzegorz Lech (88, 12. Michał Trzeciakiewicz), 14. Tsubasa Nishi (83, 7. Paweł Głowacki) - 88. Rafał Kujawa
Szczegóły Sędzia: Artur Aluszyk (Szczecin)

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 04:32:26

94' Koniec meczu.
92' 3 minuty do końca.
90' Boisko opuszcza Lech, w jego miejsce Trzeciakiewicz 1
87' GOOOL! 3:0! Piękna bramka Grzegorza Lecha sprzed linii pola karnego! 1
87' Grabowski z dystansu minimalnie niecelnie. 59
86' Kujawa do Głowackiego, ten do Kuna, jednak nasz pomocnik wślizgiem nie trafił w bramkę 1
83' Boisko opuszcza Nishi, w jego miejsce Głowacki 1
83' Wymiana "niedokładności" w środku pola, od kilku minut ciężko o dobrą okazję po obu stronach boiska.
77' Boisko opuszcza ZIemann, w jego miejsce Igor Biedrzycki 1
76' Składna akcja Stomilu: Ratajczak do Kujawy, który zagrywa piętką do Lecha, a ten uderza niecelnie z 11 metrów. 1
71' GOOOOOL! 2:0! Nishi zmusza do błędu obrońców, Kujawa kopnął w środek bramki i Rafał Zembrowski strzela samobójczą bramkę. 1
64' Rzut wolny na 18. metrze, ale tylko rzut rożny po jego wykonaniu dla Znicza. 59
62' Żółtą kartką ukarany Marcel Ziemann 1
62' Ziemann dośrodkowuje po rajdzie prawa stroną, zagrał do środka, ale Lech minimalnie niecelnie obok bramki 1
60' Strzał Stryjewskiego, ponad bramką Leszczyńskiego 59
58' Dobry strzał Ratajczaka, nie bez problemu wybija Misztal na rzut rożny. 1
58' Rzut wolny na 18. metrze dla Stomilu, okolice narożnika pola karnego. 1
55' Sporo niedokładności w grze obu drużyn.
46' Rozpoczynamy drugą połowę.
46' Koniec pierwszej połowy. Bramka do szatni i prowadzimy 1:0!
44' GOOOOL! Tsubasa Nishi zdobywa pierwszą bramkę po dośrodkowaniu Patryka Kuna! 1
41' Ziemann, Lech... Kun jednak uderzył z wolnego, niecelnie. 1
40' Rzut wolny po faulu na Kunie, na 20. metrze 1
40' Mysiak główką na bramkę Stomilu, obok bramki. 59
35' Akcja Znicza, w ostatniej chwili czyści Czarnecki. 59
31' To powinna być bramka dla Stomilu! Kujawa przejął piłkę, popędził na bramkę Misztala, przelobował go, jednak strzał był minimalnie niecelny. 1
30' Dośrodkowanie Kuna, piąstkuje Misztal. 1
29' Rzut wolny z lewej strony boiska dla Stomilu, będzie szansa na dośrodkowanie w pole karne. 1
21' Groźna sytuacja gospodarzy, jednak na posterunku Leszczyński. 59
20' Pierwsze minuty pod dyktando gospodarzy. Stomil skupia się na obronie i szukaniu okazji do kontrataków. Swoje szanse mieli Kun i Kujawa, jednak w obu sytuacjach lepsi okazywali się obrońcy.
1' Mecz ze Zniczem rozpocznie Stomil w składzie: 13. Michał Leszczyński - 3. Marcel Ziemann, 31. Tomasz Wełnicki, 87. Arkadiusz Czarnecki, 4. Jarosław Ratajczak - 23. Patryk Kun, 21. Łukasz Jegliński, 97. Wiktor Biedrzycki, 5. Grzegorz Lech, 14. Tsubasa Nishi - 88. Rafał Kujawa