90+3' Koniec meczu. Stomil Olsztyn zremisował 1:1 z Polonią Bytom.
90' Mecz potrwa trzy minuty dłużej.
89' Karol Żwir wchodzi za Michała Glanowskiego.
80' Robert Tunkiewicz wchodzi za Mindaugasa Kalonasa.
74' Żółta kartka dla Pawła Baranowskiego. Zawodnik nie zagra w następnym meczu.

Artykuł

fot. kibice.stomil.olsztyn.pl

fot. kibice.stomil.olsztyn.pl

Autokarowy wyjazd do Bytomia!

21.09.12 11:31   mmks   6  

Wszystkich kibiców Stomilu Olsztyn zapraszamy na sobotni (29 września, 17:00) wyjazd do Bytomia na mecz Polonią!

Koszt wyjazdu wynosi 80 zł. Zbiórkę zaplanowano w sobotę (29 września) o godzinie 5:30 pod stadionem Stomilu. Odjazd równo o godzinie 6:00!

Zapisy na listę wyjazdową oraz miejsca w autokarze do czwartku (godz. 20:00) tradycyjnie pod adresem e-mail: stomiltravel@wp.pl (imię, nazwisko, pesel). Kogo nie będzie na liście wyjazdowej nie wejdzie na sektor.

Do niedzieli udało się zapełnić jeden autokar, zajmujemy kolejne, nie czekamy na ostatni gwizdek! Mobilizacja na dzielnicach i FC!

JEDZIEMY! STOMIL PONAD WSZYSTKO!

Patronite Zostań patronem stomil.olsztyn.pl! Doceniasz naszą pracę? Chcesz więcej ciekawych materiałów? Wspieraj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Polonia Bytom, wyjazd, kibice, I liga



Komentarze

 1. 25.09.12 00:11 StomilTravel

  Najlepsza zapowiedź i zachęta do wyjazdu do Bytomia ! To nie są pie/rdolo/ne Stróże czy jeb/an/a Nieciecza ! TO JEST K/UR/WA POLONIA BYTOM ! WSZYSCY DO BYTOMIA REPREZENTOWAĆ GODNIE STOMIL OLSZTYN ! http://www.youtube.com/watch?v=wSTVtoEPZg0&feature=related

 2. 24.09.12 12:57 Pojezierski

  JEDZIEMY !

 3. 21.09.12 18:51 kaczmar

  jedziemy do Bytomia !! zapisywać się na listę !! PEŁNA MOBILIZACJA !!

 4. 21.09.12 17:56 StomilTravel

  3 MECZE U SIEBIE BEZ PUBLICZNOŚCI ! W TEJ SYTUACJI JESZCZE WIĘKSZA MUSI BYĆ MOBILIZACJA NA WYJAZD DO BYTOMIA ! JEDZIEMY TAM WSZYSCY ! TAM NASI PIŁKARZE MUSZĄ ZDOBYĆ 3 PUNKTY ! JAK NIE W BYTOMIU TO GDZIE ?! ZAPISYWAC SIĘ JAK NAJSZYBCIEJ ! PÓZNIEJ ABY NIE BYŁO PROBLEMU Z MIEJSCAMI W AUTOKARACH TAK JAK PODCZAS WYJAZDU DO KRAKOWA ! KTO WIE, ZE JEDZIE DO BYTOMIA NA 100% MA OBOWIĄZEK ZAPISAĆ SIĘ JUŻ TERAZ ! JEDZIEMY PO 3 PUNKTY DO BYTOMIA ! Zapisy : stomiltravel@wp.pl

 5. 21.09.12 15:15 F.R.T.

  trzeba to komuś tłumaczyć ? w takiej sytuacji WSZYSCY do Bytomia !! STOMIL PONAD WSZYSTKO !!

 6. 21.09.12 12:37 nychuu

  Wszyscy na wyjazd, dawno nie byliśmy w tamtych rejonach! Teraz przez te kary, nie będzie nam dane oglądać nasze gwiazdy w akcji, więc zostają wyjazdy :).

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!