90+3' Koniec meczu. Stomil Olsztyn zremisował 1:1 z Polonią Bytom.
90' Mecz potrwa trzy minuty dłużej.
89' Karol Żwir wchodzi za Michała Glanowskiego.
80' Robert Tunkiewicz wchodzi za Mindaugasa Kalonasa.
74' Żółta kartka dla Pawła Baranowskiego. Zawodnik nie zagra w następnym meczu.

Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Z Bytomiem dwa razy po 0:0

25.09.12 11:29   em   1  

Z Polonią Bytom nigdy w rozgrywkach ligowych nie graliśmy. W sezonie 1993/1994 mieliśmy w naszej grupie inną drużynę z Bytomia - Szombierki.

Osobiście tych spotkań nie pamiętam. Może właśnie dlatego, że w obydwu spotkaniach kibice nie zobaczyli żadnej bramki.

Z Polonią Bytom nie było nam dane jeszcze zagrać w oficjalnych rozgrywkach. Sobotnie spotkanie będzie pierwszym starciem Stomilu z Polonią z Bytomia.

Może ktoś z czytelników pamięta mecz z Szombierkami Bytom z sezonu, w którym awansowaliśmy do Ekstraklasy. Czekamy na Wasze wspomnienia!

Patronite Zostań patronem stomil.olsztyn.pl! Doceniasz naszą pracę? Chcesz więcej ciekawych materiałów? Wspieraj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, MOKS Stomil Olsztyn, Polonia Bytom, Szombierki Bytom, Pamiętam i nie zapomnęKomentarze

  1. 25.09.12 21:15 korgan79

    Pierwszy mecz graliśmy w Bytomiu - Szombry były wtedy spadkowiczem z ekstraklasy i były zdecydowanym faworytem spotkania - była to pierwsza kolejka sezonu i remis z byłym przedstawicielem najwyższej klasy rozgrywkowej przyjęto z dużym zadowoleniem ( Szombierki miały optyczną przewagę ). Do rewanżu podchodziliśmy już zupełnie inaczej - jako kandydat do awansu po świetnej I rundzie i faworyt spotkania. Mecz jednak nie układał się po naszej myśli i skończyło się bezbramkowo ( tym razem to my mieliśmy przewagę, z której nic nie wynikło ).

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!