90+3' Koniec meczu. Stomil Olsztyn zremisował 1:1 z Polonią Bytom.
90' Mecz potrwa trzy minuty dłużej.
89' Karol Żwir wchodzi za Michała Glanowskiego.
80' Robert Tunkiewicz wchodzi za Mindaugasa Kalonasa.
74' Żółta kartka dla Pawła Baranowskiego. Zawodnik nie zagra w następnym meczu.

Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. dolinabiotechnologiczna.pl

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. dolinabiotechnologiczna.pl

Trzech zagrożonych pauzą

26.09.12 11:10   mmks   1  

W sobotę Stomil rozegra spotkanie 10. kolejki I ligi w Bytomiu z Polonią. W tym meczu Paweł Baranowski, Michał Glanowski i Mindaugas Kalonas będą zagrożeni wykluczającą żółtą kartką. Za kartki będzie pauzował Paweł Głowacki.

Zawodnicy w poprzednich dziewięciu kolejkach byli trzykrotnie upominani przez sędziów. Jeżeli otrzymają kolejne "żółtko" to zostaną zawieszeni na kolejne ligowe spotkanie - z Sandecją Nowy Sącz.

W bieżącym sezonie, oprócz Baranowskiego, Glanowskiego i Kalonasa, sędziowie upominali żółtymi kartkami Janusza Bucholca i Pawła Głowackiego (czterokrotnie), Pawła Łukasika, Łukasza Jeglińskiego oraz Tomasza Ptaka (dwukrotnie) oraz Krzysztofa Filipka, Szymona Kaźmierowskiego, Dominika Kuna, Daniela Michałowskiego, Andrzeja Niewulisa i Łukasza Suchockiego.

Bilans żółtych kartek:
4 - Janusz Bucholc, Paweł Głowacki.
3 - Paweł Baranowski, Michał Glanowski, Mindaugas Kalonas.
2 - Paweł Łukasik, Łukasz Jegliński, Tomasz Ptak.
1 - Krzysztof Filipek, Szymon Kaźmierowski, Dominik Kun, Daniel Michałowski, Andrzej Niewulis, Łukasz Suchocki.

Patronite Zostań patronem stomil.olsztyn.pl! Doceniasz naszą pracę? Chcesz więcej ciekawych materiałów? Wspieraj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Polonia Bytom, żółte kartki, Paweł Baranowski, Michał Glanowski, Mindaugas Kalonas, I ligaKomentarze

  1. 26.09.12 12:10 FC Szczytno

    za duzo zdecydowanie tych kartek a o czerwonych to szkoda gadac co 2 mecz

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!