Artykuł

fot. dolinabiotechnologiczna.pl

fot. dolinabiotechnologiczna.pl

Bucholc pauzuje, trzech zagrożonych

11.04.12 12:27   mmks   2  

W sobotę piłkarze Stomilu Olsztyn rozegrają ligowe spotkanie w Rzeszowie z Resovią. W meczu nie zagra Janusz Bucholc. Trzech innych "Stomilowców" będzie zagrożonych wykluczającą żółtą kartką.

Bucholc otrzymał kartki w spotkaniach z Wigrami, Stalą Rzeszów, Wisłą oraz Motorem. Zagrożonymi wykluczeniem będą Paweł Baranowski, Krzysztof Filipek i Łukasz Suchocki, wszyscy mają na swoim koncie po trzy żółte kartki.

W bieżącym sezonie, oprócz Baranowskiego, Bucholca, Filipka i Suchockiego, sędziowie upominali żółtymi kartkami Igora Biedrzyckiego, Arkadiusza Kopruckiego, Roberta Tunkiewicza (wszystkich dwukrotnie), Pawła Głowackiego, Łukasza Jeglińskiego oraz Bartosza Szarańca.

Bilans żółtych kartek:
4 - Janusz Bucholc.
3 - Paweł Baranowski, Krzysztof Filipek, Łukasz Suchocki.
2 - Igor Biedrzycki, Arkadiusz Koprucki, Robert Tunkiewicz.
1 - Paweł Głowacki, Łukasz Jegliński, Bartosz Szaraniec.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: -Komentarze

  1. 11.04.12 19:23 R Ö B ? R Ť

    Ci zawodnicy o tym wiedzą i grają ostrożnie.

  2. 11.04.12 15:09 ww

    nie ciekawie to wygląda , ewentualnie wykluczenie ze składu Suchockiego , Filipka i Baranowskiego utrudniło by mecz z Puszczą.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!