Artykuł

Plakat promujący wyjazd na mecz Resovia - Stomil Olsztyn, fot. kibice.stomil.olsztyn.pl

Plakat promujący wyjazd na mecz Resovia - Stomil Olsztyn, fot. kibice.stomil.olsztyn.pl

Olsztyn - stadion Stomilu, 12 kwietnia 2012 r., godz. 17-19

W czwartek zebranie wyjazdowe!

10.04.12 17:50   mmks   1  

W czwartek (12 kwietnia) odbędzie się zebranie wyjazdowe kibiców Stomilu Olsztyn, którzy wybierają się na mecz do Rzeszowa. Spotykamy się pod restauracją "Stadion" w godzinach 17-19!

Na zebraniu każdy pozna dokładne informacje wyjazdowe, będzie można wpłacić także zaliczkę w wysokości 40 zł (całkowity koszt wyjazdu to 90 zł) za miejsce w autokarze. Wszystkich, którzy zapisali się na wyjazd prosimy o przybycie!

ZBIÓRKĘ WYJAZDOWĄ ZAPLANOWANO W SOBOTĘ O GODZINIE 4:00, AUTOKARY RUSZAJĄ RÓWNO O GODZINIE 5:00! NIE CZEKAMY NA SPÓŹNIALSKICH! STOMIL PONAD WSZYSTKO - POMÓŻMY PIŁKARZOM W AWANSIE DO PIERWSZEJ LIGI!

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Resovia, kibice, wyjazdKomentarze

  1. 12.04.12 00:08 F.R.T.

    JEDEN WYJAZD od wielu miesięcy, to powinno wyjaśnić wszystko dla każdego zamuleńca, obrażeńca, pracusia, naukowca czy braku chajsu, chęci czy chXj wie czego jeszcze... za kilka miesięcy 1 liga... a teraz STOMILOWCY JADĄ DO RZESZOWA !!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!