Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. kibice.stomil.olsztyn.pl

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. kibice.stomil.olsztyn.pl

Olsztyn - stadion Stomilu, 14 kwietnia 2012 r., godz. 4:00

Wyjazd kibiców Stomilu do Rzeszowa

12.04.12 19:25   em   3  

W sobotę kibice Stomilu Olsztyn wybierają się na wyjazd do Rzeszowa, gdzie będą wspomagać swój zespół w ligowym meczu z Resovią. Zapraszamy na wyjazd! MOBILIZACJA!

Koszt wyjazdu wynosi 90 złotych.

Zbiórkę w sobotę rano zaplanowano na godzinę 4:00! Godzinę później autokary odjężdzają. Nikt nie będzie czekał na spóźnialskich!

STOMIL PONAD WSZYSTKO - POMÓŻMY PIŁKARZOM W AWANSIE DO PIERWSZEJ LIGI!

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Resovia, kibice, wyjazdKomentarze

  1. 13.04.12 10:24 grzegorz

    Zapisywać się Panowie i Panie na autokary ! Dawno nie było wyjazdu na Stomil, więc po takiej przerwie nie wypada nie pojechać na wyjazd ! MECZ O 6 PUNKTÓW ! Jedziemy wszyscy po awans do PIERWSZEJ LIGI !

  2. 13.04.12 08:44 StomilTravel

    Zapisy na listę wyjazdową i na miejscówki w AUTOKARACH do piątku 13 kwietnia - do godziny 20:00 ! Po godzinie 20:00 lista wyjazdowa zostanie wysłana do naszego klubu i do Rzeszowa ! Jeśli ktoś chce mieć pewne miejsce w AUTOKARACH i chce bez problemu wejść na sektor gości niech się zapisze na maila stomiltravel@wp.pl do godziny 20:00 ! STOMIL OLSZTYN ON TOUR !

  3. 12.04.12 19:38 F.R.T.

    STOMIL ON TOUR !! ZAPISYWAĆ SIĘ, JESZCZE JEST CZAS !! BEZ ZAMULANIA !! STOMIL PONAD WSZYSTKO !!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!