Artykuł

Sylwester Czereszewski, fot. Emil Marecki

Sylwester Czereszewski, fot. Emil Marecki

Czereszewski: Odpuszczamy temat Ropskiego

11.01.20 23:44   em, źródło: echodnia.eu   1  

Stomil Olsztyn chciał mieć u siebie napastnika Krzysztofa Ropskiego. Zawodnik jednak nie zagra u nas. Czemu? Wyjaśnił dyrektor sportowy Sylwester Czereszewski.

- Temat Krzysztofa Ropskiego w Stomilu Olsztyn jest przez nas całkowicie odpuszczony - wypowiedział się dla echodnia.eu Sylwester Czereszewski, dyrektor sportowy Stomilu Olsztyn.

I dodaje: - Nie będzie piłkarzem Stomilu. Winą nie jest jego poziom sportowy, ale typowo polskie zachowanie pseudo-menedżerów, którzy podali absurdalną propozycję, jakbyśmy mieli do czynienia z zawodnikiem z ekstraklasy. Uważamy, że okazano nam brak szacunku i nie będziemy z takimi ludźmi negocjować. Niech dalej sobie szukają jeleni i to wszystko.

Krzysztofem Ropskim interesuje się także m.in. III-ligowy Motor Lublin.

Tagi: Stomil Olsztyn, Krzysztof Ropski, Sylwester Czereszewski


Komentarze

  1. 12.01.20 16:05 waldi812

    Koleś rozegrał jedną rundę życia i to na poziomie 3, a de facto 4 ligi, do tej pory na poziomie 2 ligi w szczytowym sezonie zdobył 8 bramek. W 1 lidze nigdy nie grał, więc gdyby miał mądrego menago powinien tutaj z pocałowaniem dupy pograć za drobne i wtedy w sytuacji, gdyby się sprawdziłmógłby rozmawiać o wyższym kontrakcie. Z taką polityką nie wyskoczy ponad 2 ligę, a chłop ma już 23 lata, więc nie taki młodzieniaszek, z tym menadzerem można życzyć powodzenia. Trzeba było po prostu od razu pogadać z menadzerkiem jakie ma oczekiwania co do apanaży i nie marnować czasu, a szukac kogoś w jego miejsce bo czas leci.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!