Artykuł

Dawid Szymonowicz walczy o piłkę, fot. jarota.com

Dawid Szymonowicz walczy o piłkę, fot. jarota.com

Jarocin - 29 stycznia 2014 r., godz. 11:00, 13:00

Dwa sparingi, dwa zwycięstwa

29.01.14 13:10   em   7  

Piłkarze Stomilu Olsztyn wygrali dwa dzisiejsze spotkania sparingowe, które rozegrano podczas zgrupowania w Jarocinie. Najpierw pokonali Ostrovię 1909 Ostrów Wielkopolski 5:0, a potem 4:1 miejscowego Jarotę.

W pierwszym spotkaniu bramki dla Stomilu strzelali: po dwie Karol Żwir i Tomasz Bzdęga oraz Michał Trzeciakiewicz. W drugim meczu na listę strzelców wpisali się: Paweł Łukasik (dwie, w tym jedna z karnego), Piotr Darmochwał (z karnego) oraz jeden z zawodników rywali.

- Pierwsza połowa w meczu z Ostrovią 1909 praktycznie bezbłędna. Prezentowaliśmy bardzo wysoki poziom. W drugiej połowie trochę słabiej, ale biorąc pod uwagę na jakim etapie przygotowań jesteśmy to mogę być zadowolony. Cieszy mnie to, że napastnicy strzelili po dwie bramki. Drugi mecz wyglądał słabiej. Pierwsze 30 minut bardzo wyrównane. Od tego momentu złapaliśmy odpowiedni rytm i strzeliliśmy dwie bramki. Po przerwie wszystko było pod kontrolą, do momentu kiedy po stracie Dawida Szymonowicza, Jarota strzelił gola. Gospodarze poczuli swoją szansę, ale Łukasik na koniec strzelił dwie bramki. Oczywiście przeciwnicy byli z niższej półki, ale mnie cieszy to, że moi zawodnicy znieśli obciążenia, bo dzisiaj praktycznie wszyscy zagrali w pełnym wymiarze czasowym. Na odprawie założyliśmy sobie dwa zwycięstwa i to zostało zrealizowane - mówił po meczu Adam Łopatko, trener Stomilu Olsztyn.

Skład w meczu z Ostrovią 1909: Michał Przyborowski - Janusz Bucholc, Dawid Kucharski, Arkadiusz Koprucki, Arkadiusz Mroczkowski - Karol Żwir (60 Rafał Śledź), Paweł Głowacki, Michał Trzeciakiewicz (46 Patryk Gondek), Grzegorz Lech, Piotr Głowacki - Tomasz Bzdęga.

Skład w meczu z Jarotą: Michał Przyborowski - Adrian Korzeniewski, Arkadiusz Czarnecki, Rafał Remisz, Marcin Warcholak - Piotr Darmochwał, Dawid Szymonowicz, Piotr Łysiak, Łukasz Jegliński, Patryk Kun - Paweł Łukasik.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski, Jarota Jarocin, Karol Żwir, Tomasz Bzdęga, Michał Trzeciakiewicz, Paweł Łukasik, Piotr Darmochwał, Jarocin, obóz przygotowawczy, sparingKomentarze

 1. 29.01.14 19:31 Emilozo

  Od teraz dyskutujmy pod tym newsem, tylko sparingach. O "kasie" pod odpowiednim newsem. Dziękuje.

 2. 29.01.14 19:31 Kot

  Ja nie skomentuję "kto co był", bo zająłby się tym pewnie prokurator, ale kiedyś była podobna akcja, że przypomnę 1%.

 3. 29.01.14 18:58 henio

  Do mnie też dotarły te szokujące informacje. Konkurs dotyczył też Stomilu Olsztyn! Ktoś zapomniał? Ktoś przespał sprawę? Podobno sam Pan Prezydent Grzymowicz jest zaskoczony całą tą zaistniałą sytuacją. Oficjalnie trzeba powiedzieć, że BIURO KLUBOWE Z PREZESEM NA CZELE DAŁO DUPY! Trzeba to wyjaśnić, ktoś musi za to odpowiedzieć :-/

 4. 29.01.14 18:42 maniek86

  A może ten konkurs nie dotyczył drużyn reprezentujących Olsztyn na zapleczu ekstraklasy? Może był rozpisany pod Warmie Olsztyn?

 5. 29.01.14 18:34 Haras

  Też już o tym słyszałem! Myślałem, że to jakiś żart lub zwykła plotka, ale jednak wychodzi na to, że to jednak prawda!? Klub podobno "zapomniał" złożyć wniosek!?!? ŚMIERDZI MI TU OSTRYM SKANDALEM......

 6. 29.01.14 18:24 Piter

  Jeśli to prawda, to skandal!!!Jaką kolejną bajeczkę wymyśli Pan Prezesik??!!!

 7. 29.01.14 18:16 Szyja

  Serdeczne gratulacje dla działaczy za brak zgłoszenia się do konkursu rozpisanego przez miasto na dofinansowanie klubów sportowych. Rok temu 300 tysięcy w tym roku 0 zł. Brawo.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!