93' Koniec meczu.
81' Sebastian Jarosz marnuje jedenastkę! 1414
80' Rzut karny! 1414
70' Tracimy drugą barmkę! 162
64' Ładna kombinacja Stomilu, rozpoczęta przez Bartłomieja Niedzielę. Dostał piłkę zwrotną w polu karnym, ale strzał obok bramki. 1414

Artykuł

Paweł Głowacki, fot. Emil Marecki

Paweł Głowacki, fot. Emil Marecki

Głowacki: Idziemy w dobrą stronę

16.02.20 14:24   em   0  

Po sparingu Stomil Olsztyn 4:2 Błękitni Orneta o komentarz poprosiliśmy Pawła Głowackiego, trenera olsztyńskiego zespołu.

- Bardzo pożyteczny sparing - mówi Głowacki. - Wszyscy zagrali po 90 minut, bo gramy jeszcze drugi mecz z juniorami młodszymi o godzinie 16. Wszyscy mieli szansę zaprezentować się przez cały mecz. Nasza gra wygląda coraz lepiej i coraz częściej młodzi chłopcy robią to, o czym rozmawiamy na odprawach i co trenujemy. Zdarzają się jeszcze momenty dekoncentracji i niepotrzebnie straciliśmy te dwie bramki, bo przy tym wyniku powinniśmy kontrolować mecz do końca i nie dać się wybić z rytmu.

I dodaje: - Pozytywnie podchodzę do tego, choć na pewno jeszcze dużo pracy przed nami. Jest to tez kolejny materiał do analizy, która przeprowadzimy w środku tygodnia. Są dobre i złe momenty, pokażemy je zawodnikom, natomiast widzę progres i wiem, że idziemy w dobrą stronę. Za tydzień, najprawdopodobniej tez o godz. 12, zagramy na Dajtkach z DKS-em Dobre Miasto.

Więcej informacji o meczu:

Fortuna

Tagi: Stomil II Olsztyn, Błekitni Orneta, Paweł Głowacki, Komentarz po meczu, wypowiedź


Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!