Artykuł

Inwacja Stomilowców na O(S)tródę, fot. Emil Marecki

Inwacja Stomilowców na O(S)tródę, fot. Emil Marecki

Ostróda - 19 listopada 2011 r., godz. 17:00

Inwazja Stomilowców na O(S)tródę!

14.11.11 13:03   em   6  

W najbliższą sobotę piłkarze Stomilu Olsztyn zagrają w roli gospodarza na nowym stadionie w Ostródzie. Spotkanie ze Zniczem Pruszków odbędzie się o godz. 17:00. Kibice Stomilu planują inwazję na Ostródę. Dla najbardziej fanatycznych kibiców przygotowano środkowy sektor na trybunie odkrytej.

Bilety w cenie ośmiu złotych na ten sektor będą sprzedawane w siedzibie klubu od wtorku do piątku w godz. 8-15. Dla kobiet przygotowano ceny promocyjne - 2 złote. Nie zwlekajcie z kupnem biletów! W dniu meczu będą kosztować 15 złotych.

Fancluby i dzielnice niech przysyłają swoich przedstawicieli do siedziby klubu przy Al. Piłsudskiego 69A.

Każdy do Ostródy jedzie własnym transportem. Propozycji w jaki sposób dostać się w sobotę na stadion szukajcie na forum.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Ostróda, Znicz Pruszków, II liga, kibiceKomentarze

 1. 15.11.11 15:16 BATIGOL

  zeta gra w cwelblągu w sobotę o 13:00 ,więc po drodze orient

 2. 15.11.11 10:12 Kot

  KTO BRAŁ ODE MNIE MAŁE CO NIECO W PIĄTEK NA STACJI (2 SZT.) I NIE ZAPŁACIŁ, PROSZĘ O PW NA FORUM!

 3. 15.11.11 09:57 PITER-STOMIL

  i o to chodzi:),bedzie dobry mecz przy dobrym dopingu, 1liga 1liga STOMIL OLSZTYN! P.S. szkoda że w oLsztynie nie pomyśleli np. o biletach dla dziewczyn za 2zł..

 4. 14.11.11 22:08 kubik

  Asiula i Chodi dobrze mowicie !!!!! Inwazja :) TYLKO STOMIL OKS!!!

 5. 14.11.11 17:13 chodi

  Dokładnie na ten mecz muszą pojechać wszyscy!!! Są pociągi i autobusy około 35min drogi więc bardzo bliziutko, jeżeli ktoś jedzie samochodem to niech bierze 4 pasażerów. Zapełnijmy ten stadion i pokażmy Grzymowiczowi i całej Polsce, że 5 tyś kibiców w II lidze to może być TYLKO STOMIL!!! Zawodnicy niesieni dopingiem 5 tyś widowni zdobędą kolejne 3 pkt i wyślą konkretny sygnał dla miasta i sponsorów ,,Jesteśmy gotowi na I ligę!!!" TYLKO STOMIL OKS!!!

 6. 14.11.11 13:42 AsiulaA.

  Dziewczyny!!! Mobilizujemy się na ten mecz!!! To jest specjalny ukłon w naszą stronę, bo bilety są prawie za darmo! Pokażmy w ostatnim meczu, że STOMIL ma też kibiców płci pięknej!! :) Niech nas będzie więcej niż facetów :) A kto wie, może podczas i tego wyjazdu nasi koledzy kibice urządzą sobie wybory Mistera Mokrego Podkoszulka :D :D :D

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!