96' Koniec meczu.
93' Kolejny rożny dla Stomilu. 1
93' Sierant groźnie zza pola karnego, ale bramkarz wybija na rzut rożny. 1
92' Koki Hinokio próbuje zaskoczyć bramkarza Odry z odległości 20. metrów, ale ten piąstkuje. 1
91' 4 minuty dłużej potrwa to spotkanie.

Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

"Kącik bukmacherski" przed meczem Stomil Olsztyn - Odra Opole

15.09.20 12:44   em   0  

Przeanalizowaliśmy oferty legalnych bukmacherów. Wg. nich delikatnym faworytem meczu Stomil - Odra jest olsztyńśki zespół.

Zwycięstwo Stomilu wycenione zostało na 2,35. Kurs na to, że olsztyński klub strzeli pierwszego gola wynosi 1,85. Tutaj można sprawdzić całą ofertę Fortuny na to spotkanie.

Obie drużyny strzelą gola? Kurs wynosi 1,86. Stomil powtórzy wynik z marca, czyli 4:2? To kurs wynos 101.Zobacz całą ofertę legalnego bukmachera.

W Betlic tak Stomil został wskazany jako faworyt - ustawiono kurs 2,33. Zwycięstwo Odry zostało wycenione po kursie 3,15. Pod tym linkiem można odebrać bonus od Betclic.

W Etoto kurs na zwycięstwo Stomilu Olsztyn wynosi 2,25, a jak nasza drużyna wygra do “zera” to kurs wynosi 3,70. Tutaj można sprawdzić całą ofertę.

W meczu padnie zero gol? - 7,6. W meczu będzie powyżej 11 rożnych to kurs wynosi 2,60. W meczu pada remis 4:4? Kurs = 400. Zobacz inne kursy.

Wszystkie kursy powyżej pochodzą z ofert legalnych bukmacherów, które posiadają zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem. Kursy podajemy w celach informacyjnych i ciekawostkowych. 

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Odra Opole, Kącik bukmacherski, I ligaKomentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!